Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkapott a srác én meg elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapott a srác én meg elvesztettem az eszem. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

találkoztunk már párszor, mindig tartottam a 3lépést. és legutoljára adtam volna egy ártatlan puszit ez volt a kezdet, de egyből úgy csinálta hogy csók legyen közben határozottan, szorosan magához húzott, elkezdett simogatni, hátra húzta a hajam, harapdálta a nyakam és mind ezt egy izmos, helyes srác, erőből, határozottan, agresszívan, olyan állatias ösztönös volt az egész, azt sem éreztem, hogy ki tudnám e magam szedni a karjaiból, abszolut leuralt, rámstartolt, mint valami cápa vmi kis halra hát én én meg benedvesettem :(

szóval én, aki úgy oltom le a srácokat magamról, hogy abban nincs köszönet, ennek a srácnak most úgy jövök le, mint akit egy bokorba lehetne húzni.

ma meg tiszta mocskosnak érzem magam, gyötrődöm, ráírtam, hogy soha többet, vissza se ír...


mit lehet ilyen helyzetbe tenni, hogy visszacsináljam az egészet?


2012. szept. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Ezek után gondold meg hogy ki irányít!

Még nincs veszve semmi, vagy neked tetszik, akarsz tőle valamit?

2012. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

akkor határozott leszek, ő 30 éves

ha láttatok már tökéletes férfit,vagy inkább a férfiak férfiját,na ő az. de ugye ezt nem hozom a tudtára. sőt. nagyon de nagyon rafinált, többször bepróbálkozik nálam, hogy megismerjen. szívat valamilyen dumával, a végén közli, hogy csak arra volt kíváncsi milyen a reakcióm. érdeklődik másoktól utánam és zavarja, hogy nincs elég infója rólam.


mindegy. a lényeg, hogy ezek után én még találkozni sem merek nagyon vele. már nem is benne, magamban nem bízom :( tekintve, hogy határozottan tudtam, hogy ilyenbe ami volt, minimum 2 hónapig bele sem mentem volna. pláne így, meg pláne milyen hónapok? vagy kétszer találkoztunk!


meg tényleg meglepő volt. olyan üresség lett a fejemben, amikor elmegy az ember. de ugye nálam nem erről volt szó, hanem csak az ürességről, vagy mi az.mintha olvasna bennem, hogy mi kell, meg mit érzek.

habár amikor először beszéltünk is életünkben, olyan volt, mint egy nem is ismerős, mint egy társ.mint akivel együtt mentünk keresztül éveket. ugyanolyan sztorijai vannak, mint nekem,ugyanolyan körökben forgott, mint én, ugyanolyan balhéi voltak neki, mint nekem, ugyanúgy változtatott, mint én.

már az sem volt semmi..


mintha azt tenné velem amit csak akar.

2012. szept. 30. 19:40
 33/51 A kérdező kommentje:

ja és ugyanabban hisz mint én! és ugyanezen hit miatt változtatott életet, mint én. és még ő akarta nekem magyarázni :) pont nekem aki, A-Z-ig ugyanezt tudja :)


de ő egy vérbeli vadász.

nem is tudom mit akarok tőle. a vad szívja meg mindig.

a hatalmában vagyok elveszve :(

2012. szept. 30. 19:46
 34/51 A kérdező kommentje:

még egy utolsó gondolat.

mindenesetre közölte, bármit akarok, csak kérjek, ha a csillagokat, akkor azt :)

egyfolytában várja mit tehet meg értem.

szóval valahol hagy irányítani..

2012. szept. 30. 19:49
 35/51 anonim ***** válasza:
Basszus hát én nem engedném el ezt a pasit, a helyedbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elég szenvedélyes férfi!!!
2012. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

na látod pont ezért kap meg MINDEN nőt

miért állna le egynél?

2012. szept. 30. 20:00
 37/51 A kérdező kommentje:
ja és az a puszi sem volt semmi, ahogy kezdődött. elindult haza kocsival, elkezdtünk sms-ezni, sérelmezte hogy puszit sem kapott, és mit ad isten? sms sms hátán és nemtom hány km-ről visszajött szépen egy pusziért :)
2012. szept. 30. 20:09
 38/51 A kérdező kommentje:

így jobban belegondolva, nem is tudom mit akarjak.

1 nő lenni az ezerből, akit nem kapott meg,

vagy 1 menet lenni az ezerből, hogy nekem legyen emlék.

2012. szept. 30. 20:38
 39/51 A kérdező kommentje:

vagy most kezdek fóbiázni, hogy lehet tudja mit szeretek...

mert az ex ugye tudja...


ó neeee

2012. szept. 30. 20:52
 40/51 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű eset, én is voltam ilyen szituban, menő volt, jól nézett ki stb. és kicsit játszottam vele, hogy érezze milyen is az. De sosem kapott meg, nem tartoztam a trófeái közé. És erre büszke vagyok a mai napig, hogy nem tudja azt mondani hogy Ő is megvolt! :) Minden esetre sok sikert és légy büszke!
2012. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!