Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkapott a srác én meg elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapott a srác én meg elvesztettem az eszem. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

találkoztunk már párszor, mindig tartottam a 3lépést. és legutoljára adtam volna egy ártatlan puszit ez volt a kezdet, de egyből úgy csinálta hogy csók legyen közben határozottan, szorosan magához húzott, elkezdett simogatni, hátra húzta a hajam, harapdálta a nyakam és mind ezt egy izmos, helyes srác, erőből, határozottan, agresszívan, olyan állatias ösztönös volt az egész, azt sem éreztem, hogy ki tudnám e magam szedni a karjaiból, abszolut leuralt, rámstartolt, mint valami cápa vmi kis halra hát én én meg benedvesettem :(

szóval én, aki úgy oltom le a srácokat magamról, hogy abban nincs köszönet, ennek a srácnak most úgy jövök le, mint akit egy bokorba lehetne húzni.

ma meg tiszta mocskosnak érzem magam, gyötrődöm, ráírtam, hogy soha többet, vissza se ír...


mit lehet ilyen helyzetbe tenni, hogy visszacsináljam az egészet?


2012. szept. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
nem tudod visszacsinálni. Nem esett még le?
2012. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Mért kène visszacsinálni??
2012. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy..ilyen srácot eldobni.. (persze, ha van esze is..)
2012. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
úgy érzem magam, mint akit megerőszakoltak, pláne ez a megalázás hozzá, hogy nem kontaktol velem. arra gondoltam felhívom, hogy neki nem ilyen sz*r, mint nekem? mintha el lenne rontva vmi, ami elindult, mert elég intenzíven érdeklődött utánam.
2012. szept. 30. 16:05
 5/51 anonim ***** válasza:

Most mit vagy úgy oda, szerintem tök jó lehetett. :D

Volt egy jó szexed, aztán annyi. Nem te vagy az első, nem is az utolsó.


Komolyan nem vágom mit aggódsz miatta, hisz élvezted...

2012. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

nem tudod visszacsinálni, de semmi sem történik véletlenül..

De nem is kell visszacsinálni, max nem veszel a srácról tudomást, elmész mellette úgy rá sem nézel, ez majd izgatni fogja az egóját... :) De biztos hogy nem is akartál neki ellenállni!!! Hisz gondolom visszacsókoltál...

2012. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

szex nem volt, csak ez a "petting"

és azért vagyok úgy oda, mert ilyen srácoknak sem hagytam soha, hogy szórakozzanak velem, ő meg mint egy állat, totál meglepett, pillanatokra amit még soha nem éreztem, nem volt agyam!!!!

és egy rongyot csinált ezzel belőlem!

2012. szept. 30. 16:09
 8/51 anonim ***** válasza:

ja te kis buta....hát egyszer élsz, ha ilyen érzést kivált belőled egy pasi, akkor azt hagyni kell. persze nem rögtön az első alkalommal! inkább élvezd és ne parázz.

hidd el, sok fiúval lehet jó, de kevéssel lesz egetrengető!!!

2012. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
a csókot elhúztam, elkezdtem nevetni, hogy te ilyen vagy???és végig sem hagyta mondani már adta a következőt lefogott, stb
2012. szept. 30. 16:10
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, élvezted vagy sem?

Ez a kérdés... Ha igen, akkor ne gyötörd magad, mert komolyan nem értem, hogy minek?!

Ha nem, akkor meg legközelebb tessék szépen sikítani és pofán csapni az illetőt. Ha tovább erőszakoskodik, meg feljelented szexuális zaklatásért, hátha érdekli a rendőröket.

2012. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!