Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkapott a srác én meg elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapott a srác én meg elvesztettem az eszem. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

találkoztunk már párszor, mindig tartottam a 3lépést. és legutoljára adtam volna egy ártatlan puszit ez volt a kezdet, de egyből úgy csinálta hogy csók legyen közben határozottan, szorosan magához húzott, elkezdett simogatni, hátra húzta a hajam, harapdálta a nyakam és mind ezt egy izmos, helyes srác, erőből, határozottan, agresszívan, olyan állatias ösztönös volt az egész, azt sem éreztem, hogy ki tudnám e magam szedni a karjaiból, abszolut leuralt, rámstartolt, mint valami cápa vmi kis halra hát én én meg benedvesettem :(

szóval én, aki úgy oltom le a srácokat magamról, hogy abban nincs köszönet, ennek a srácnak most úgy jövök le, mint akit egy bokorba lehetne húzni.

ma meg tiszta mocskosnak érzem magam, gyötrődöm, ráírtam, hogy soha többet, vissza se ír...


mit lehet ilyen helyzetbe tenni, hogy visszacsináljam az egészet?


2012. szept. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

azt magamról írtam

én döntöttem úgy, hogy ő engem nem fog megkapni


nem úgy értettem, hogy én nem őt


szóval az én gondolkodásomról írtam

2012. szept. 30. 17:03
 22/51 A kérdező kommentje:
szóval szószerint az ösztön felülírta a saját gondolkodásom, ami még soha életemben nem volt.
2012. szept. 30. 17:05
 23/51 anonim ***** válasza:

Akkor most már tudod hogy milyen is az! :)

Hány éves vagy?

2012. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
26
2012. szept. 30. 17:09
 25/51 A kérdező kommentje:

tuti, ha felhív, vagy akármi a szexre fog most már nyomulni de kegyetlenül.

szóval itt valahol elszakadt köztünk valami.

2012. szept. 30. 17:12
 26/51 A kérdező kommentje:

ja lehet már hívott, vagy írt,most látom hogy nem működik a telom...

valaki tudna ötletet mondani hogy lehet a büszkeséget összekaparni?

2012. szept. 30. 17:34
 27/51 anonim ***** válasza:

Határozottsággal, legyél vele távolságtartó, ne keresd, ha meglát ne közeledj hozzá, majd akkor ha komolyak a szándékai, ne engedd hogy hozzád érjen, ha komolyan gondolta akkor keresni fogja a társaságod és türelmes lesz.

Ő hány éves?

2012. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Mindez nyilvános helyen történt?
2012. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

keresett, meg írt a végén meg beaggódott, hogy miért vagyok én kikapcsolva :) szóval jó tudni, hogy a telom néha csak látszatból él.

beszéltem vele arról, hogy úgy lerohant, hogy sértve érzem magam, meg bla bla, hogy velem nem szoktak így szórakozni

de azzal jött, hogy következőleg már teljesen az övé leszek. én meg leszögeztem hogy tuti nem, mire ő csak annyit mondott dehogynem.


amúgy nyilvános helyen, de sötétben és sehol egy szál lélek szóval irtó cink így is!

2012. szept. 30. 19:30
 30/51 anonim ***** válasza:

Hmmm... Magabiztos pasi, tudja hogy, mit illetve kit akar!

Én biztos hogy lekevernék neki egyet ha ezek után is molesztálna ha én nem akarom

2012. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!