Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:

Férfitől ok,de egy nőtöl?

Férfi felfedezők is csúnyák általában gondolom,mint ahogy a női felfedezők is.

2012. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 A kérdező kommentje:
nem az, hogy csunyák, hanem a nőket nem arra tervezték, hogy a világ terhét a vállukon hordozzák, sem fizikálisan, sem mentálisan...ezért van az, hogy egy megfáradt tekintetű, őszes érett férfi sokkal nagyobb értéket képvisel a nök szemében.
2012. szept. 20. 17:46
 73/78 anonim ***** válasza:

71: Ez már terelés. Miért lenne ok a férfitől? Én például egy csini, helyes srácot választottam, belőle sosem lesz sem felfedező, sem nagy tudós.

Egy "csúnya" tudós viszont sosem keltené fel a vonzalmamat. Legtöbbjük nem is nősül meg! (Főleg régen).

A férfiak egy része jól néz ki, helyes, de nem egy lángész. És csajozik.

Másik részük nem csajozik, viszont tervez és alkot. A legtöbb nagy embernek sikertelen volt a nőkkel való kapcsolata (ha volt egyáltalán).


Abban, hogy melyik nemet mire tervezték pedig nagyon másképp gondolkozunk- de mivel ez tőled egy üres mondat, így úgy érzem, érdemben nem is szükséges reagálnom rá. :) A tények magukért beszélnek. ;D

2012. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:

72: Mivel most épp azzal vitatkozol, ami manapság nyilvánvaló: egyre több fiatal nő fedez fel dolgokat, egyre többen vannak tudományos pályán. És megy is nekik (amit belinkeltem, csak pár kiragadott példa).


Talán fogják vissza magukat, mert nem arra tervezték őket? Hm, nekem elég nagy szégyen lenne ilyen mondvacsinált indokkal arra kérni a férfiakat, hogy vonuljanak vissza, teret engedve a nőknek! :)


A világ terhét hordozni pedig csöppet sem nehezebb egy ilyen pályán, mint régen volt megszülni-felnevelni 8 gyereket, akikből felnőtt 2-3 (gyerekbetegségek, éhezés)- ezt végigélni, végignézni, háborúkban a férfi távollétében egyszerre helytállni mindkét szerepben (anya, apa) évekig nőként, stb.


Sőt. Ezek a nők olyan találmányokkal állnak elő, melyek (remélhetőleg) a világ jobbulását segíti. Ezzel számtalan olyan helyzetet megelőzve, mely szenvedést okozhat más nőknek, vagy általában más embereknek.

2012. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
*melyekkel
2012. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:
oké, akkor lassan már a férfiak csak arra lesznek jók, hogy teherbebaxxák a nöket?
2012. szept. 21. 13:24
 77/78 anonim ***** válasza:

Én semmi ilyesmit nem írtam. Azt ti akartátok anno, hogy a nőknek ne legyen helye itt se, ott se, csak szüljenek, meg gyereket neveljenek.


Mi nők nem akarjuk ennek a fordítottját (hogy a pasik csak spermadonorok legyenek)- megfér egymás mellett is a két nem.


Nekem a szüleim például így éltek, mindkettő dolgozott, megvolt a maguk életcélja, tanulmányai, mégis megértették egymást.

Miért zárná ki egyik nem a másikat ebben?

2012. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, ha az egyik nemnek vannak találmányai, jó ötletei, az hol jelenti, hogy a másiknak ne lehetnének?


Ezt nem értették meg régen a férfiak. Sokan még most sem. Sőt, egyesek azt hiszik, hogy lassan már nem is kellenek a nőknek.


Nekem is kell a barátom! Pont azt akartam kihangsúlyozni, hogy ő maga a fontos, nem az, milyen diplomája, mennyi pénze, vagy milyen társadalmi érdemei vannak!

2012. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!