Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%

Volt, s en koptattam le a fiut, mert jokepu volt, magas volt, izmos volt, de annyira bekepzelt volt emiatt, hogy epphogy nem egy orias tukorrel jart az utcan, hogy mindig nezegethesse a bicepszeit.

Randin is agyondicserte magat es ram nem is figyelt.

2012. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg alapból nem jönnek be az "izmosak", úgyhogy igen, "koptattam" már le nem is egy ilyet. Akivel látszólag minden rendben. Persze nem bunkó módra, hanem kedvesen.:)
2012. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
100%

Persze az sem utolsó szempont, amit az első írt. Nekem a vékony, alig izmos, sportos srácok jönnek be.


De ha nagyon beképzelt ettől, akkor szintén "lekoptatom", még ha számomra tökéletes is a külseje.


Nemrég történt hasonló eset. :)

2012. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:

nem olyanra gondolok, hogy beképzelt volt, hanem mert "CSAK"


bár állitolag a nők most nagyon is meg fogják tudni magyarázni hog ymiért ráznak le egy fiut, de nekem sose mondták el a csajok akik leráztak.

2012. szept. 16. 00:19
 5/78 anonim ***** válasza:

Kérdező: általában azért, mert nem tetszik az illető. Továbbá ha tetszik is, valami hibádzik vele. Ez lehet a beképzeltség, lehet a "hisztisség", de lehet más is.

Azt meg nyilván nem mindenki mondja kerek-perec a szemedbe, hogy bocs, nem jön be a külsőd.

Ilyenkor jön a "már van barátom", "most nem akarok senkit", stb. szöveg.


Én meg szoktam, jobb az egyértelműség, persze, finoman. Például, ha nem tetszik a külseje, számomra már nem fér bele abba a határba.

Ilyenkor rendszerint jön a további próbálkozás, hogy de azért megpróbálhatnánk, hátha el tudom fogadni, meg tudom kedvelni.


Vagy a dühős odamondás részéről, hogy nekünk nőknek csak a külső számít (mintha a pasiknak nem számítana)?


Talán ezért is "terel" sok nő.

2012. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
100%

+ A nők jobban válogatnak. A fiúk általában nem ráznak le nőket. Ha nincs olyan, akinek a külsejével tökéletesen meg lennének elégedve, akkor "addig" elvannak egy előnytelenebb külsejűvel. Valameddig.


A nő ellenben inkább elvan egyedül, ha nincs olyan, aki tényleg tetszene neki.

2012. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:

ma 00:25


Végre egy őszinte nő, aki nem azt hazudja, hogy neki a belső számít csak igazán. Tiszteletem, de azért remélem nem vagy nagyon durva a fiúkkal, nem mész át sértegetésbe, ha külsőre nem jön be a fiú. Engem egy tini lány egyszer durván megsértett, szabályosan kigúnyolt, pedig még igazából meg sem tudtam szólalni, csak odamentem hozzá. Azért, ha normálisan elmondja, hogy ne haragudj, de nem vagy az esetem, akkor megértettem volna és lelépek, de hogy miért jó az,ha valakit porig alázol és kigúnyolsz és megfenyegetsz, azt sosem fogom megérteni. Én sosem bánnék így lánnyal sem, akkor elvárom, hogy engem is tiszteljenek már ennyire a lányok.

2012. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:

"Vagy ez lehetetlen?"


Igen.Még annak is nagyobb a valószínűsége hogy megtámadnak minket a piramisok

2012. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:

"de annyira bekepzelt volt emiatt"


De várj már!Ti csajok nem azt nyomatjátok itt hogy fő az önbizalom stb?Most már meg ez a baj?Rajtatok nem lehet kiigazodni!

2012. szept. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:

7: Természetesen erre mindig figyeltem. Főleg, hogy (és még ezt is hozzá szoktam tenni!) annyira sokféle az emberek ízlése, hogy aki nekem nem megfelelő, másnak talán tökéletes lesz. És viszont is elfogadom, ha például nekem mondanák, esetleg visszahallanám, hogy én nem vagyok az esete.


(Tegyük fel, akiknek a 40-50 kg körüli, filigrán, szőke, "törékeny" lányok tetszenek, azoknak biztosan nem én leszek az ideális).


Felesleges elhazudni- számít a külső is, ennyi. :)

Viszont néha sajnos a fordítottja is igaz annak, amit írsz. Bármilyen finoman közlöm, megsértődnek rajta, megbántom őket vele, és én kapok a végén odamondogatást, ahogy említettem. :)

2012. szept. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!