Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
Eddigi nőismerőseid közül eddig hány volt bizonyítottan(!) a reflex-szerű szex híve? :) (Bár tudnom kellene azt is, mit értesz alatta?)
2012. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
hát azért azt valljuk be, hogy a legtöbb lány,ha elég jo pasival kerül szembe, akkor nem rágodik olyan sokat, hogy most széttegye e a lábát vagy sem. Eléggé 1bites viselkedés, már megbocs.
2012. szept. 19. 15:26
 53/78 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem értem, ebből mit akartál kihozni? Ha jó pasi, és bármit bevállal, amit szeretek, akkor hol itt a gond? (És ezt nem arra értem, hogy azonnal szétteszem a lábam neki- hisz bizonyos idő már a szexuális "szokások" megismeréséhez is kell).


Különben nálam ez aztán mindenhez vezet, csak a reflex-szerű szexhez nem. :)

2012. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:

Az "1bitest" se értem.


Tehát akkor a pasik is "idióták", mivel többségük(!) szinte azonnal megd.gna szinte bárkit, akin van vmilyen lyuk? :) Bocs- túlzok. :)

2012. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
Hát eléggé túlzol.A kérdező jól mondja,ha jó a pasi akkor egyből szétteszik a lábukat,reflexszerűen,Te is most vallottad be!1bites alatt gondolom az érti hogy olcsó :D
2012. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:

Ez nézőpontok kérdése. "Olcsó"? Látod, csupa félreértelmezés! :D


Boncoljuk csak szét? Minek várnék, ha tegyük fel, csak szexet akarok tőle? Pazarolnék rá heteket, hónapokat?


Másrészt: az "olcsót" nem tudom értelmezni! A szex nem üzlet (az már régen rossz). Jó esetben a csaj nem azért fekszik le valakivel, mert AZÉRT komoly kapcsolatot/szeretetet/szerelmet/lakást-kocsit kap.

És nem azért vár, hogy ne r.bizzék le.


Nem "odaadja" magát. Én például nem szoktam odaadni magam. Legalább annyit kapok is a szexben, amennyit adok, másképp bele se mennék. Ilyen vonatkozásban van értelme annak, hogy "olcsó"? Aki szexuálisan nem jön be, az fűzhetne hónapokig, lehetne bármennyi pénze, és lehetne bármilyen hősszerelmes.


A testi vonzalom után persze jöhet szerelem, és a kettő együtt a tuti.


A nézőpontod másik oldala, az, hogy "hülye az a nő, aki csak úgy lefekszik, és nem kap semmit cserébe"- ez viszont újra azt feltételezi, hogy a szex csak a pasinak lehet jó. A nőnek kell valami "plusz", kell az, hogy a pasi komoly kapcsolatot garantáljon (mert ugyebár azzal BIZTOS a nő nyer többet- egy frászt, bocs :D). És hasonló dolgok.

Visszatérve: a "csak szex" az kizárt, hogy egy nőnek jó legyen, azért kell valami.

Hát, újra azt tudom leírni, hogy akivel nem jó a "csak szex"- annak nálam esélye sincs a többre, kiteheti a lelkét is (és most ne feltétlen arra gondolj, hogy valami hatalmas farkú Adonisz kell nekem- csak ugyanazok a dolgok jöjjenek be kölcsönösen, legyen vonzó, helyes).


Ennek fordítottja is igen könnyedén elképzelhető: például simán "hülyének" tudom nézni az olyan csajokat, akik csak azért tartanak fenn komoly kapcsolatot, hogy szexelhessenek. Időt, energiát áldoznak rá. Holott egyszerűbben is megoldhatnák. De ők "kifizetik" az árát ennek, azzal, hogy elköteleződnek olyasvalakihez, akivel gyakorlatilag semmiféle mélyebb szerelem nem alakult. Elköteleződnek, azért, hogy ne nézzék "olcsónak" őket.

Így megközelítve: inkább gálánsan "fizetnek". :) Idejükkel, kedvességükkel, stb.


De valahol írtam már, hogy engem a komolyra kell rávenni. A szexhez kevesebb kell, a komolyban nagyságrendekkel magasabbak az elvárásaim.

2012. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
Az 1bitest különben én simán hülyének fordítottam, az infóból kiindulva (legkisebb egység) :D
2012. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:

A reflex-szerű szexen meg azt értettem, hogy monoton, nem változatos, rutinból megy (innen indultunk, nem?)


Mert ez rám pl. abszolút nem igaz.

2012. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:

hát figyi, velem sem dugni sem járni nem akarnak a lányok.


amikor csak szexet kerestem, akkor nagyon sok energia idő és pénz befektetése mellett minimális eredményeim voltak, azt mondták, hogy keressek barátnöt, most barátnöt keresek, ami szerintem méginkább esélytelen.

2012. szept. 19. 17:21
 60/78 anonim ***** válasza:

Akkor vagy a külsővel, vagy a személyiséggel lehetnek gondok. Igen- mindkettő számít, egyaránt.


Nem biztos, hogy túl nagy gondok, talán kezelhetők, vagy kompenzálhatók valamivel. Az biztos, hogy nektek, fiúknak nehezebb olyan szempontból, hogy bármit is akar a lány (csak szexet, tartós kapcsolatot)


- válogathat, több fiú közül, akik ugyanazt akarják

- többnyire ezzel együtt, és összefüggően jóval könnyebben megvan bármelyik nélkül (vannak persze kapcsolatfüggő csajok, de legyünk őszinték, na: őket leszámítva számukra közel sem akkora "katasztrófa", mint a fiúk számára a nincs-barátnő/alkalmi partner állapot).


A fiúnak státuszkérdés is (a barátnő, vagy a szex). A lánynak annyira nem (bármikor kaphat fiút).


Úgyhogy nem igazán kell azon sem meglepődni, ha egy fiúnak úgy is nehézkes a csajozás, ha egyébként minden rendben van vele.

2012. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!