Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem, hogy a nők ilyen szuper lehetőségeik ellenére miért nem vezetik a világot? A férfiaknak ugy kell höstetteket, világot előremozditó dolgokat cisnálniuk, hogy puncihiányban kell küszködniük?
2012. szept. 19. 17:31
 62/78 anonim ***** válasza:

Lassan már ez is változik (pl. a nők anyagi önállósága vezetett ahhoz, hogy már nem függnek annyira a komoly kapcsolattól).


A múlt században pl. gond nélkül megnősülhettél volna, mert minden csaj férjhez akart menni.

Hőstettek meg? Másban jó a két nem. Vannak hétköznapi hőstettek: a nők kitartóbbak, a férfiak hirtelen terhelhetők. A nők jobban viselik a betegségeket, a férfiakat meg ledönti egy kis láz- de azért tudnak háborúzni.


Na meg, manapság elég jelentős felfedezéseket is tesznek a tudományban a csajok, ráadásul még ilyen országokban is.


[link]


Ezt olvasd el, nem kamu, és nem semmi.

2012. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:

61: Egyébként még azt is tudnám írni erre, hogy a legtöbb (és legnagyobb) férfi tudóst, zsenit, stb. szinte abszolút nem érdekelték a nők.


Legtöbbjük meg sem akart nősülni. Sokuk meleg volt, vagy élete végéig szűz.


De tudom, ez nem vigasztal meg. :D

2012. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:
energia nem keletkezik a semmiböl. Bocs.
2012. szept. 19. 17:38
 65/78 anonim ***** válasza:
Ezért igazán nem kell elnézést kérned. Az ókorban is azt hitték, hogy a föld kocka alakú- és ők sem kértek. :)
2012. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

csak ezek a gonosz férfiak nem engedik hogy megvalósuljon a nagy terv, mi? :D


nekem semmi gondom nem lenne vele, ha mondjuk kézzelfogható eredményt tudna felmutatni, vágod? A tudománytörténelemben rengeteg ilyen szenzáciohajhász felfedezés tettek már, de amelyikhez tényleg köze volt a valósághoz azt az idö elörehaladtával egyre több és több ember vette észre és tudta bebizonyitani...

2012. szept. 19. 17:44
 67/78 anonim ***** válasza:

Én nem írtam semmi ilyet. :) A szabadalom ebben az évben történt, tehát a jövő dönt róla. A férfiak meg nem gonoszak. ;D Aranyosak. :)


Tessék, ezek már felmutattak némi eredményt.


[link]


[link]


Viszont nem nemek harcát akartam csinálni ebből. Logikus, hogy mióta a nők is tanulhatnak, ők is fedeznek fel dolgokat. :)

2012. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

Fedeznek,de kevesen és általában nem a szép nők fedeznek fel dolgokat.

56-os!Az ok,hogy a komoly kapcsolathoz több kell,de szexnél bejön egy srác,kicsit dumál vele és már dönthet?Ez szerinted mi,ha nem olcsó?

2012. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

Dehogy kevesen- egyre többen. És sokuk abszolút nem csúnya.

De: a szép pasik tán fedeznek fel dolgokat? :D

(Azon kívül, hogy hogy kell jól... ;D)

2012. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

"56-os!Az ok,hogy a komoly kapcsolathoz több kell,de szexnél bejön egy srác,kicsit dumál vele és már dönthet?Ez szerinted mi,ha nem olcsó?"


Spórolós. Nem akar többet áldozni arra, amit "ingyen" is megkaphat. :)

2012. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!