Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:

9: persze, hogy nem lehet kiigazodni.

Tudod: a nőket nem megérteni, hanem szeretni kell. :)

2012. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
100%

9: Ezt is össze szoktátok keverni. :) A beképzeltség, bunkóság, lekezelő stílus nem jó. Visszataszító. Vonzhat egyeseket, akik így kihívásnak tekintik a másikat. De inkább az önbizonygatókra jellemző, hogy a beképzelt emberek meghódítása-betörése-stb jön be nekik.


Az egészséges önbizalom, önérzet, tartás az, ami vonzó (mindkét nemnél).

Persze, hogy legyen önbizalma! Merjen kezdeményezni, odajönni (ehhez már szükséges önbizalom).


Legyen tartása, mert ha nő, ha férfi, a másik nem fogja megbecsülni, értékelni másképp (hogyan tenné, ha ő maga sem tudja értékelni önmagát?)


Főleg, hogy mindezek ellentéte az önbizalomhiány (önmagában nem akkora tragédia), továbbmenve a kisebbrendűségi érzés (a beképzeltség viszont ennek kompenzálása lehet!), kapcsolatfüggőség, kapaszkodás a partnerbe, és ilyenkor az az érzete támad az embernek, hogy egy fuldoklót kell kimentenie a vízből.


Ezért van az, hogy a kétségbeesett férfiakat, vagy kétségbeesett nőket, akik görcsösen, "bármit feladva" akarnak partnert, általában mindenki elkerüli.


Hisz nem azt sugallják, hogy a partner "nyer" velük, hanem ellenkezőleg: egy "koloncot" vesz a nyakába.


Ezen kívül: hogy az illető már annyira kiszolgáltatott, annyira maga alatt van, hogy szinte bárki jó lenne neki.


És ki szeretne olyan partnernek megfelelni, akinek bárki megfelel? :)

2012. szept. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:

OFF: Korábbi válaszolónak üzenem, hogy az önbizalom és az önimádat/beképzeltség nem egy és ugyanaz.


ON: Volt már ilyen, egyszerűen átment azalatt a két év alatt, amíg dumáltunk friend zone-ba. Eleinte azért ismerkedtem vele, mert szimpatikus, jó képű srácnak találtam, és még értelmesnek is tűnt a beszélgetések alatt (egyébként tényleg az). De töketlenkedett, nem kezdeményezett, nem voltam biztos abban, hogy egyáltalán tetszenék neki, és jött egy olyan, aki kimutatta az érzéseit, így átment az ismerkedés barátkozásba. Később, mindketten szinglik lettünk, ekkor volt pár furcsa megjegyzése, amiből elég nyilvánvaló volt, hogy tetszem neki. De már késő volt. Aki nálam friend zone-ba kerül az ott is marad. Legalábbis eddig még nem volt kivétel.

2012. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:

13: Ez szintén fontos. De ezt is félre szokták érteni. A kezdeményezés annyit jelent, hogy egyértelmű jelét kell mutatni, tetszik nektek a lány/nő. Szóval, közölni, kimutatni a vonzalmat. Olyan szempontból határozottan, hogy a lány tisztában legyen vele.


De nekem például az is bejön, ha kicsit szégyellősen teszi (csak tudjam).


Ez azért szükséges, hogy a nő utána reagálhasson, választhasson, dönthessen. Ne neki kelljen "megkérnie" a fiút arra, hogy legyen kapcsolat.


Ehhez persze kell elszántság, kell határozottság, mert benne van a visszautasítás esélye, lehetősége.


Viszont nem összekeverendő azzal a határozottsággal, amikor egy férfi "le akarja dönteni" a nőt a lábáról. Szóval, úgy megy oda, hogy ő tudja, mi kell nekem, és irányítani akarja az egész életemet.


Utóbbi "határozottság" kifejezetten unszimpatikus! :)

2012. szept. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:

#12


De mégis aki jóképű,izmos stb miért baj ha beképzelt?Hisz "jogos" a beképzeltsége nem?



Nem azokról beszélek akiken még Qvazimódó is nevet hanem akik tényleg jól néznek ki


De hogy más példát is felhozzak tegyük fel van egy boxoló.Veretlen,végig verte az egész világot.Ha ő beképzelt az miért baj?Miért baj ha azt mondja hogy "én vagyok a legjobb,senki nem tud engem legyőzni" Ez szerintem egyáltalán nem baj,hisz tényleg tehetséges boxoló,nem pedig egy kis amatőr utcai harcos


Csak jobb egy ilyen beképzelt pasi mint egy önbizalomhiányban szenvedő ronda srác,nem?Ne mondd hogy a srácot választanád,már akkor inkább a pasit aki igaz beképzelt,de van is önbizalma mivel jól néz ki stb

2012. szept. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki, helyes, van önbizalma, értékeli önmagát- azzal semmi bajom.


De szerintem te kevered a beképzeltséget az önbizalommal. Jó, ha tisztában van az értékeivel.


De a beképzeltség az egyik véglet, az önbizalomhiány a másik. Leginkább egyiket sem választanám részemről. :)

2012. szept. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:

Egyébként meg, ha kigyúrt, izmos, eleve nem jön be nekem. És ha beképzelt, azzal (így) csak magának árt.


Elmagyarázom, mire gondolok. A beképzelt emberek többsége azt hiszi, hogy ők mindenkinek bejönnek. Ez persze nagy löketet adhat.


De ismerek olyan (izmos) férfit, akinek a mai napig szent meggyőződése (több év után!), hogy valójában nagyon is vonzódom hozzá, és egyszer ezt beismerem, továbbá össze fogunk jönni. Az "egója" egyszerűen nem fogadta el a visszautasítást.


Én tudom, hogy ez valószínűleg sosem történik meg, de fura kívülről látni, ahogy elhitet magával ilyesmiket. :)

2012. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért jó lenne tudni, hogy kinél mit takar az izmos és a kigyúrt kategória.
2012. szept. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:

A beképzeltség és az önbizalom szoros kapcsolatban van egymással


Ha nincs önbizalom akkor a beképzeltség sincs meg.Szerintem csak az a szánalmas ha valakinek egyáltalán nincs oka rá de mégis beképzelt


Nem keverem a két dolgot,de a beképzeltség önbizalmat jelent amit ti megköveteltek a férfiaktól(mármint az önbizalmat) Az meg már megint más kérdés hogy a nők hány százalékának jönnek be a beképzelt pasik vagy fordítva.Bár férfiak esetében a többséget nem érdekli ha egy nő beképzelt,főleg ha jól néz ki,de szerintem a nők esetében sem lehet annyira drasztikusan kicsi ez a szám

2012. szept. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni,eddig az volt a baj,ha valaki önbizalom hiányos,most meg ha nagyképű,az a baj.Legtöbb nő az ilyen beképzelteket szereti,ha nagyon bejön nekik,akkor meg élvezik hogy bunkók velük.
2012. szept. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!