Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
Én hellyel közel ilyen vagyok talán az a nagyon magasnak nem vagyok mondható (186 centi) még sincs barátnőm és mindig lekoptatnak :S Pedig tetszek a lányoknak minden nap flörtölnek velem, pl a buszon és nagyon különböző lányok...LAssan 2 éve kondizom és aktívan sportolok, és nem vagyok beképzelt... méigs egyedül vagyok, fene érti ezt... Lehet az a baj, hogy nem öltözök díszhuszárnak... és nincsen belőve a hajam úgy ahogy a legtöbb selyemrambónak.... vagy már nem is tudom mit gondoljak...
2012. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, állítólag jópasi, sportolok is. Egyetlen lány volt, akinek megnyíltam, aki nem a felszínt láthatta, a bunkó, nagyképű, arrogáns f@szt. Na neki nem kellettem, így rájöttem, hogy maradok köcsög, akkor nem koptat le senki. Száraz szív, száraz szem...
2012. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:
hát oké, ha magas vagy, meg izmos meg joképü, ha van mire pofádnak lenni, akkor ez tényleg imponál egy lánynak, de ha nem vagy ilyen maszkulin (férfias), akkor az egész undoritó bunkózásnak fog csak lejönni és menekülni fognak töled a lányok...ha előadod a sebezhető énedet, akkor meg még gyengébbnek fog látni, ez szexuális vonzalmat ki is zárja....sad story
2012. szept. 16. 18:35
 34/78 anonim ***** válasza:

33: Akkor most képzeld el, hogy nekem az olyanok jönnek be, akiket talán te nem látnál túl "maszkulinnak" (vékony-sportos, átlag 60-70 kg, stb).


Szóval, számomra ha kigyúrt 80 kg-osként jön oda "menőzni", szintén ezt a hatást éri el (hogy visszás lesz, stb.)


Ahogy írtam: fontos, hogy egyáltalán merjen odajönni. De a gyengeségek kimutatásával nincs bajom. A mostani párom aranyos, szégyellős fiú volt- viszont jól kezelte a gyengeségeit, kimutatta őket, de képes volt túljutni rajtuk.


Nekem kizárásos alapon kell esetleg erős férfi. Nem azért, hogy "helyettem" legyen erős, hanem azért, mert ha gyenge, akkor én magam is belebetegszem abba, hogy látom a kínlódását, önbizalomhiányát, önsajnálatát.. ha elfogadta önmagát, saját gyengeségeit, korlátait, és elégedett magával, akkor semmi gond. :)

2012. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
Több fiú is írta kommentben, hogy sportos , általában tetszik a lányoknak és még sincs barátnője. Tőlük kérdezném, hogy csak hosszútávú kapcsolatotok nincs és egyéjszakás kalandokból éltek vagy egyáltalán nincs kapcsolatotok? Azért érdekelne, mert tényleg sok jó pasit látni konditerembe, néha látni, olyat is aki csajozni jön, de van sok szimpatikus is, tudok többet akinek nincs kapcsolata (elvileg). Ezen sokat gondolkodtam már hogy vajon azért kondiznak-e, hogy bulikban jól tudjanak csajozni vagy tényleg ennyire tisztességesek .
2012. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:

31-es vagyok a 35-ösnek válaszolva:

Egy éjszakás igen sikerül, sajnos kénytelen vagyok azokból fenntartani magam... én odafigyelek, hogy senkinek nem ígérek semmit, ezt gyakran félre értik... akiket meg komolyan gondolnék, meg nem engendek magukhoz közel... mert félnek tőlem... így sztem nehéz lesz valakivel is normális kapcsolatot kialakítani... pedig már rohadtul nem akarok szexkapcsolatot, de sok az olyan lány aki max annyit tud adni és választhatok, hogy elfogadom-e vagy nem.. pedig mit meg nem adnék azért, hogy valakit szerethessek... :/

2012. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
36: Ha túl sokat kalandozol könnyűvérű lányokkal, akkor talán elkönyvelik, hogy nem lehet, nem érdemes téged komolyan venni. Erről lehet szó. Jótanács: ebben fogd kicsit vissza magad, mert a lányok egy része úgy lesz vele, hogy csak szexre kellesz. Másik része meg úgy, hogy nem mer veled kezdeni, mivel nem tekint komolyan vehetőnek. Mellesleg ha tényleg népszerű a külsőd, a szolidabb lányokat az is elriaszthatja. :)
2012. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
Azért nem minden hétvégén kalandozok.. túl soknak se mondható... kb 2 havonta 1 db... de én mindenkinek úgy megyek neki, hogy meglátjuk mi van benne, de vannak olyan lányok akiknél nem jutok tovább, mert egyszerűen csak olyan kis ribik amilyenek, és úgyis tudom hogy megcsalnának... én nekem tényleg csak szeretethiányom van és elég szar, hogy tudom hogy van aki irigyel engem, mégis szenvedek...
2012. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők többet kúr.ogatnak mint a férfiak,úgy hogy ne ítélkezzenek,meg ne akarják nem komolyan venni a férfiakat.Amúgy nekem az egyéjszakás sem nagyon jön össze.
2012. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj,sokan lenének a helyedben.
2012. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!