Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy másképp értelmezzük. "Megköveteljük" a férfiaktól? Én annyit várok el, hogy legyen egészséges önérzete, önbizalma- de ezt magamtól is elvárom. Hajaj. Magammal még szigorúbb is vagyok e téren!


Mert akinek nincs, azzal csak kínlódás egy kapcsolat. Ti sem szeretitek a túl határozatlan lányokat, vagy azokat, akik egész nap kérdezgetik, nagy-e a fenekük, és ezerszer el kell mondani nekik, hogy megnyugodjanak- másnap meg elölről. :)


Szoros kapcsolatban van egymással a kettő, igen. De én nem ilyen szempontból közelítettem meg. Az egészséges önbizalom számomra egy középút.


Míg a kisebbrendűségi érzés, önbizalomhiány vagy ahhoz vezethet, hogy valaki bátortalan lesz.


És tegyük fel kiegyezik egy "bármilyen" kapcsolattal.


Vagy egyenesen ahhoz, hogy kompenzálásként "túl beképzelt" lesz.


Zavar-e a beképzeltség? Attól függ, mire gondolsz, mit értesz ez alatt? Nem izgat, ha tökéletesen tisztában van vele, mennyire előnyös a külseje, és picikét esetleg még hiú is.


De abból már problémák adódhatnak, ha emiatt lekezelő.

Bizonyos értelemben még szeretek büszke is lenni rá- viszont az határozottan nem jönne be, ha valami olyasmit sugallna, hogy ő aztán minden lánynak bejön, és egyfajta "kegyből" van velem.


Ez esetben kösz, de megvagyok egyedül is. :)

2012. szept. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:

20: Érdekes, én éppen fordítva látom. Hogy a legtöbb pasi a beképzelt, lekezelő lányokat szereti. És még az sem igazán zavarja őket, ha a csaj bunkóskodik, megalázza őket. Futnak utána, megbocsátanak neki, tátott szájjal isszák a szavait. :)


De nem értitek, hogy nem csak "vagy-vagy" van.

Az én kapcsolatomban például mindkettőnknek van tartása- de nekem is volt olyan partnerem, aki belém kapaszkodott, aki önbizalomhiányos volt (ebben az érelemben), és szinte fojtogató volt vele a kapcsolat, annyira ragaszkodott hozzám.


Hát, nem volt kellemes.

De az sem lenne, ha valaki a "magas lóról" b.nkóskodna- annak ott az ajtó, nem vagyunk kötelezőek egymás számára.


Van tartásom- és ez nem zárja ki, hogy a másiknak is legyen. Sőt. Mivel van tartásom, így azzal érzem igazán jól magam, akinek szintén van.


Sem arra nincs szükségem, hogy valaki beteges módon függjön tőlem, sem odáig nem alázkodok, hogy függjek valakitől, aki nem becsül meg.


Sajnálom, ha túl bonyolult. :)

2012. szept. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, óó, ha tudnád hány ilyet koptattam már le. Ha nincs semmi az arcában, nincs meg az a plusz, ami megfogjon benne, akkor nézhet ki felőlem akár úgy is mint az atyaúristen maga, nem fog kelleni.
2012. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:

Direkt utánna néztem most hogy mit is jelent a beképzelt szó és azt vettem észre hogy ez szubjektív fogalom.Kinek mit jelent,én nekem nem az jön le hogy lekezelő,de viszont neked meg másnak is a lekezelőség is oda tartozik.Na mindegy köszi ezt az értelmes társalgást azért,ritka az ilyen alkalom itt a gyakorin :)


Minden jót!

2012. szept. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:

24: :) Neked is!


18: Ha linkelsz képet, megmondom, túl izmos-e nekem.

2012. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:

hello!


én elég izmos vagyok, mivel már 3 éve foglalkozom komolyan a testépítéssel. elvileg jóképű is vagyok, legalábbis nagymamám ezt mondta. :DD komolyra fordítva a szót, sok lánynak tetszem, nyíltan meg is mondták, viszont sajnos elég válogatós vagyok ilyen téren, tehát már 2éve nincs barátnőm.


nem tartom magamat beképzeltnek, vagy bunkónak, mindenkivel el tudok normálisan beszélgetni, HA ők is normálisan viszonyulnak hozzám.


önbizalom terén nem állok túl jól, mármint tisztában vagyok az értékeimmel, tudom, hogy a legtöbb fiúnál jobban nézek ki, azonban kezdeményezni nem nagyon szoktam, mert eléggé megalázónak érezném, ha elutasítanának, vagy nevetségessé válnék valaki előtt.


amúgy szórakozóhelyen sem szoktam csajozni, csak ha nagyon egyértelmű a szituáció, és látom hogy bejövök a csajnak.


de pl. legutóbb odamentem egy lányhoz, elég jól nézett ki, de olyan szinten beképzelt, flegma és lenéző volt, hogy ügyet sem vetett rám.

2012. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
Legtöbb nő pedig ilyen :D Az a baj egyébként,azért szereti sok pasi a bunkó nőket,mert sok pasi balfék és a nő kur.vás kinézete miatt mindent elnéz neki,még a seggét is kinyalja.
2012. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:

Nem foghatod egyértelműen a kinézetre. Én nem qrvás külsejű, nem túl szép nőt is ismerek, aki fennhordja az orrát, beképzelt, lekezelő, stb.

És fura, hogy jobban bomlanak a pasik utána, mint a barátnője után, aki egy gyönyörű lány, ám határozatlan, szende, túl odaadó.


Ez részben mindkét nemnél működik. És benne lehet a kihívás-komplexus is. Ha valaki lekezelő, beképzelt, azt sugározza a környezete felé, hogy remekül megvan egyedül is, és, hogy ő "értékes".

2012. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:

"Legtöbb nő pedig ilyen :D"


Persze, nagyon sok nőben működik az a dolog, hogy a lekezelő, "engedetlen" pasikat be akarják törni, mert addig nem nyugszik a lelkük.

Aztán persze dobják, és újabb kihívás után néznek.


De ha megerősödik a nő lelkileg, elég önbizalma lesz, akkor felhagy ezzel a "vadászattal". :)

2012. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
Igen :D Van egy ismerősöm,Ő 30 éves lesz és még mindig ezt csinálja.Másik kedvencem hogy a nők azt hiszik,majd ők megszelídítik a rossz fiúkat.Egyébként Való világban meg Belevaló világban olvasni ilyen hülyeségeket,hogy a férfiaknak a hűvös-bunkó nő kell,mindegy hogy néz ki.Valamilyen szinten a férfiaknak is érdekes nő kell,mint ahogy ez fordítva is igaz.Lehet hogy egy bunkó nő kihívást jelent,de csak akkor ha látom hogy van esélyem nála.
2012. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!