Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy joképü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy joképü vagy, izmos, magas, minden, mégis lekoptattak a nők?

Figyelt kérdés
Vagy ez lehetetlen?
2012. szept. 16. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
én tisztába vagyok vele, hogy sokan lennének.. én is csak azért szenvedek mint a legtöbb férfi, hogy nem sikerül párkapcsolatot találni amiben szerethetek valakit! :/ csak annyi különbséggel, hogy nekem összejön az amivel sokan beérnék..
2012. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek mellett a tulajdonságok mellet pluszban egy kretén az illető, vagy ostoba mint a föld akkor alapból leves...
2012. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:

32-es vagyok. Hosszútávú kapcsolatot nem találok, mert nincs olyan lány, aki minden igényemnek megfelelne. Hosszútávon pedig nem tudnék olyannal lenni, aki nem okos, nem szép, nem sportol, nem tudok vele beszélni, nem lehet vele fesztiválokra, koncertekre járni, nem tud főzni, nem tud néha picit gyerekes, és esetlen lenni...


Egy éjszakás kalandokat simán találok, sőt, ebből van rengeteg, amit már meg is untam, mert néha még rosszabb, mintha kiverném :D

2012. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
35-ös vagyok. Azoknál a lányoknál akik első éjszaka mindenre rávehetők, ne is számítsatok semmi hosszútávúra. Akik komoly kapcsolatban gondolkoznak, azok nem bújnak ágyba azonnal valakivel, akkor sem ha jól néz ki. Ti meg lehet nem akartok/tudtok várni. Meg abban is van igazság amit már más is írt , hogy azért annak híre mehet ha egy fiú egyéjszakás kalandokba belemegy, így a tisztességes lányoknál nem lesz esélyetek.
2012. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:

"Hosszútávon pedig nem tudnék olyannal lenni, aki nem okos, nem szép, nem sportol, nem tudok vele beszélni, nem lehet vele fesztiválokra, koncertekre járni, nem tud főzni, nem tud néha picit gyerekes, és esetlen lenni.."


Ellentmondásosak az igényeid. Én (állítólag!) intelligens vagyok, állítólag szép is. Sportolok is (nem is akárhogyan). Sok téma érdekel, szeretem a fesztiválokat, koncerteket. Viszont nem vagyok házias (házimunka megosztás megy nálunk- főzni utálok, azt a párom szokott, én takarítok, stb.)

Gyerekes oldalam van, de esetlen, gyámolításra szoruló egyértelműen nincs.


44- Ez nem egészen így működik. Nekem a komoly kapcsolathoz kell több. Bevallom, nem szoktam hónapokat kivárni, de egy ágyba bújáshoz megfelelő néha olyan partner is, akitől semmi komolyabbat nem szeretnék.

Emlékszem, évekig többen is próbáltak rávenni az összeköltözésre, elköteleződésre.

A mostani partneremnek sikerült, hozzá hűséges vagyok, eszembe sem jut otthagyni, de sok kellett hozzá.. nagyon sok. És vele is "kalandnak" indult (nem is ígértem neki semmit, megmondtam kerek-perec, hogy nem keresek hosszútávú kapcsolatot, de nyitott voltam).

Elsősorban a személyiségével vett rá: először csak testileg vonzódtam hozzá, aztán rájöttem, milyen kedves, aranyos, odaadó. :)

2012. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti,ezekre már mi is rájöttünk.43-as!Miért rosszabb az egy éjszakás kaland,mint ha kivernéd?
2012. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:

A főzés nálam olyan, hogy szerintem tök aranyos, ha egy lány csinál lángost, gyrost, valami sütit, és ezzel meglep engem. Én is szoktam főzni minden barátnőmnek, mert éltem Olaszországban, és ott elsajátítottam az olasz konyha alapjait, és szeretek is főzni. Talán pont ezért sem tudnék együtt lenni egy olyan lánnyal, akinek étterembe/gyorskajáldába kell járnia, mert nem tud főzni...


És azért rossz, mert van, amikor tényleg semmit nem érzel a lány iránt. Ilyenkor reflexből szexelsz, nem szeretkezel, nem az a lényeg, hogy teljesen befogadd az élményt, hanem az, hogy a lányt kielégítsd néhányszor. És ez idővel betanulttá válik, nincsen benne meg az az érzelmi töltet, ami ahhoz kell, hogy megéld a szeretkezést, nincs meg benne az hogy megnyílj előtte. Sokszor ilyenkor el sem megyek, mert a lánynak jó volt, általában többször is, de mindig kiábrándulok, és rájövök, hogy erre nekem semmi szükségem már. De mivel nincsen senki, akit tudnék szeretni, és azért bizonyítanom kell időről időre magamnak, hogy ez nem annak tudható be, hogy nem vagyok elég jó, így reflexből szexelek. Amíg, ha kiverem, akkor tudom, hogy mit várok, tudok az emlékeimből "dolgozni", és emiatt lényegesen jobb élményeket tudok szerezni magamnak.

2012. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
Hát a többség szerintem erre vágyik,főleg a nők,hogy reflex szerűen szexeljenek.
2012. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
48: Kamu. Nem ismered a nőket. :)
2012. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
De,épp ezaz hogy ismerem őket.
2012. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!