Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg 400 ezret keres egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 400 ezret keres egy diplomás lány, egy takarító meg 80-at, akkor ezért nem jönnek össze egy takarító fiúval a lányok?

Figyelt kérdés

Ezt írták nekem ma:


Egy takarító sosem fog olyan jól keresni. Ez tény. Ne haragudj, én sem jönnék össze vele. Egy diplomásnak van előrelépési lehetősége, egy takarítónak hova? És azért az is elég ciki lenne, ha a nő keresne diplomával 400 ezret, a férfi meg 80at... azért érzed a különbséget! Nekem is fontos olyan szinten az anyagi oldal, hogy ne nyomorogjak, a férfi igenis keressen többet a nőnél, valamint fontos, hogy műveltségben és intelligenciában minimum ugyanazt a színvonalat hozza. Evvel az erővel minden cével is összejöhetnénk, valami alapján szelektálni kell.

Bocsánat, ez a véleményem.

24/N


2012. márc. 6. 13:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, de nettó 108 ezerből azért meg lehet élni. Tisztességesen. Ha pedig nem vagy egyedül, akkor meg főleg. A tisztességes megélés annyit takar hogy van pénzed normális étrendre. Pont. Az alkohol meg a cigi bármennyire is fáj, de luxuscikk. Le lehet szokni.


Én munkát se találok. Oké, találnék biztos, de költözni se olyan egyszerű, kiperkálni kauciót stb. És havi nettó 80 nak is örülnék. De komolyan. Kajára, albira elég. Káros szenvedélyem nincs. A net viszonylag olcsó, és ingyen tudom magam meló mellett képezni. És nem vagyok hülye. Informatikához elég jól értek, de bármilyen alja meló megfelelne. Az nem célom az életben hogy pénzt halmozzak fel, mert nincs már értelme, pár éven belül úgyis bedől ez a jelenlegi rendszer, aztán addig nem igazán tudok annyit összeszedni hogy tényleges értékbe fektessem be. Pl házba.

2012. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Egyedül élek ennyiből. 27 vagyok és még az édesanyámmal vagyok. Még 4-5 évig leszek is, mert így nem kell költenem ételre,italra, meg albérletre sem. Mihelyt összegyűlik 6-7 millió ft, akkor veszek részletre egy kisebb lakást és lesz önálló életem. Sajnos nem mindenki teheti meg amit elvárnak a lányok, hogy 30 évesen saját vityillója és 5 milliós autója legyen. ez nekem sajnos egyelőre képtelenség kategória.
2012. márc. 6. 14:30
 23/28 anonim ***** válasza:
22%

az az igazság h kb a diplomák 20%-a az ami ér is vmit, a többi csak dísznek van... Szal az h egy diplomásnak van elrelépési lehetősége, meg 400-at keres nem feltétlenül igaz, persze ez attól függ milyen diplomáról beszélünk:)


egyébként az tényleg nem lenne ideális ha a csaj 5x annyit keres mint a csávó, a munka minőségéről nem is beszélve....

2012. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
az mondjuk ciki hogy 27 éves vagy, és úgy állsz hozzá hogyha anyáddal élsz akkor nem kell költeni semmire, jó tudom milyenek az anyák, támogatnak amennyire tudnak, de én már 19 évesen se hagytam h teljes mértékben ő tartson el...
2012. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ismét bizonyságát láthattuk annak, hogy iskolai papír mellé se gerinc, sem ész nem jár automatikusan.

A válaszadó hölgy, reméljük, steril.

2012. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
18%
Te meg, kérdező, cuccolj el otthonról. Sokkal jobb lesz neked is!
2012. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amúgy, kérdező, tudod mennyi hazug ember van? Átlag 10-ből 7, ha keresetről van szó is, szóval nehogy elhidd már, amit írt a csaj neked!
2012. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Úgy látom, jól elbeszéltek egymás mellett :)

Amiről igazából szó van, az az inteligencia és a társadalmi viszonyok.

A hölgy aki ezt a hozzászólást írta, arra akart kilyukadni, hogy egy orvos nő, a szobafestő párjával, nem sokmindenről tud beszélni. Teljesen más mindkét embernek az ambiciója. Azért hoztam fel ezt a példát, mert van ilyen pár az ismerőseim között.

Ebben az esetben a nő hordja a kalapot, és a férje teljesen el van nyomva. Én nem tudnék így élni.

A hozzászólások között, elég zavaró a munkák ledegradálása, én még azt tanultam a szüleimtől, hogy nem a munka a szégyen. Sosem felejtem el, amikor fiatalként, festékes munkaruhában szálltunk fel a tömegközlekedésre egy kollégával, és egy kimázolt nő, jól lenézett minket.

Nagyszájú kollégám kapott is az alkalmon, és beszólt:

"Édesanyád nem tanította meg neked, hogy a munka nem szégyen?"

Ma már "öltönyösként" magam is telefonokkal foglalkozom, szoftveresen szervizelem őket, és nem SEFTELEK mint azt az egyik hozzászólásban írta valaki!

A hozzászólásokat elolvasva elszomorodom, mivel nem a ti hanem az ország és a kedves kormányaink szegénységi bizonyítványa ez... (Most nehogy valaki politizálásnak vegye, utálom a politikát)


Egyébként ha jól belegondoltok, és körülnéztek, ma mindenki irodában aktákat tologatva, "munka nélkül" akar pénzt keresni, a szakmunkák pedig kihalóban.

2012. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!