Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás nőknek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nőknek általában diplomás párjuk van?

Figyelt kérdés
Mennyire számít ez egy nőnél? Tudom, hogy nem a diplomába szeretnek bele, de például egy közgazdász nőt egy szerszámkészítő férfival elég nehéz elképzelni...
2011. nov. 9. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

az én életfelfogásomban igen. és lehet hogy sznobnak mondanak, de szerintem egy diplomás és egy nem diplomás ritkán fér el egymás mellett. teljesen mások az életcéljaik, másképp gondolkodnak, egyszerűen más síkban van az életük.

ha meg a nő a diplomás a férfi meg nem, akkor mondanom sem kell milyen ellentétek alakulnának ott ki idővel...


21L

2011. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ma 21:13!


Bután, éretlenül gondolkodsz.

A diploma nem minden, egyáltalán nem tükrözi az illető értelmiségi szintjét.

Lehet, hogy az a valaki azért tanult szakmát, hogy legyen normális állása és ne otthon ücsörögjön a bölcsész diplomájával. Erről ennyit:) Még jó, hogy a többség normálisan gondolkodik és nem kislány módjára:)

2011. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

nem kislányosan gondolkodom.

egyszerűen magamból és a környezetemből indulok ki. 2 egyetemet csinálok egyszerre és már most nem tudom magamat össze egyeztetni egy olyan sráccal aki szakmunkást végez vagy végzett. más életritmus, más értékek.

és nem, nem fogok otthon ücsörögni a diplomáimmal. erről ennyit.


21:13as

2011. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"más életritmus, más értékek.":D

Kár, hogy fogalmad nincs miről beszélsz:) Lemerném fogadni, hogy apuci meg anyuci finanszírozza az egyetemet és burokban tartanak:)

2011. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem, hogy adott egy autószerelő, akinek van egy műhelye és baromi jól keres - tehát nincs diplomája - és van egy nő, aki elvégzett valami bölcsészszakot - filozófia, etika stb - és egyszerűen nem tud elhelyezkedni, mert baromira semmit sem ér az ún. diplomája. Na akkor mi van?

Elméletileg nem kéne, hogy számítson, mert nagyon leamortizálták az egész oktatást és nem nem az a helyzet, mint pár évtizede, ahol hatalmas tekintélye volt a diplomának és tényleg, csak az jutott be, aki arra méltó és utána el tudott helyezkedni.

2011. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"már most nem tudom magamat össze egyeztetni egy olyan sráccal aki szakmunkást végez vagy végzett."


Rendben van. Akkor ha otthon tönkre megy a hűtő, vagy a mosógép, akkor hívjál egy diplomás gyökeret, hogy javítsa meg. Vagy lehet, hogy nektek olyan jól meg, hogy zsebből vesztek egy másikat pár tíz ezer forintért, de a többségnek nem. Semmivel sem leszel különb, hogy bejutottál egy egyetemre.

2011. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én most fogok diplomázni, a párom meg szakmunkás, asztalos. Gyönyörű dolgokat készít. Hülyeség, hogy mások az életcélok, az életritmus. Milyen életritmus különbség kellene, hogy legyen? Ugyanaz az ízlésünk zenei és filmes téren, egyforma dolgokat szeretünk. Nem retardált hülye. Azért ez a szakmája, mert ezt szereti csinálni. Dolgokat alkot a semmiből. Életed végéig filozófiai vitákat akarsz folytatni egy alteros kockássálas bölcsészfiúval?

Nem az ember szakmája teszi az embert. Amennyi hülye, korlátolt és ostoba ember elvégzi az egyetemeket, egyik se lesz különb a másiknál. Éretlen, ostoba felfogás.

2011. nov. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen mert általában a nők annyira korlátoltak és hülyék, hogy 180centi meg diploma, ez a kritérium és akkor szóba sem állnak mással, nekem lesz diplomám, de ne mcsak diplomás csajok érdekelnek, sőt inkább nem mert ilyen éretlen kislányos nagyképűek mint az 1. válaszoló.Agyam eldobom az iylenektől.

21f

2011. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

21:13


Csak azert irok, hogy le lehessen pontozni.


Lehet itt Mindenki alszent, hogy a penz nem szemit, csak a szintiszta erzelem. Aha! Vegyetek ki a kezeteket a bilibol! Azt a munkat fizetik meg jol, amihez sokat kellett tanulni. Orvos, Ugyved, Mernok. Es ahol viszed a felelosseget. A felelosseget meg nem adjak oda, arra, hogy valaki barna hajjal vagy kek szemmel szuletett.


Ha valakinek nem kell egy tanultabb pasas vagy csaj, akkor viszont tobbek kozott be kell vallalni, hogy nem mindenre lesz anyagi forrasa. Amit szeretne Onmaga vagy a Gyermeke.


Valoszinu, hogy a gyerek majd nem fog nemetul/angolul magantanarnal tanulni. A sportok kozul neki felejtosebb lesz a koltseges si, a tenisz, a technikai sportok. Egy egy jobb iskolarol nem is beszelve.


Ennek ellenere termeszetesen "egeszsegben/szeretetben" fel fog noni, csak aztan nehogy szamonkerje majd a szuleitol, hogy miert nem terelgettek jobban a tanulas/felelosseg iranyaba?

2011. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MariskaHargitai ***** válasza:
100%
A diploma nem jelenti azt, hogy a tulajdonosa okos, intelligens. Aki az, annál ilyen kérdés fel sem merül. Általában azok a buta emberek válogatnak ilyen szempont alapján, akiknek valamilyen büfészakos diplomájuk van, amit levelező, költségtérítéses rendszerben szereztek. Azok akiknél a diploma csak egy papír de nincs mögötte semmi. Értelmes pároknál a végzettség nem számít. Lehet, hogy az a szerszámkészítő férfi értelmesebb a közgazdász nőnél, csak éppen őt az érdekli, a hölgyet meg kislány kora óta ütik a szülei, hogy legyen belőle valaki...
2011. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!