Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, általában milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általában milyen ruhákat szoktatok felvenni amikor tudjáto. K hogy megy hozzátok a párotok este?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 07:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

semmilyet ;)

Amúgy ugyanazt, amiben akkor is lennék, ha egyedül lennék itthon

2011. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen, csak bugyi nincs rajtam! Minek bajlódnánk vele!
2011. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel együtt lakom párommal, így nem igazán van ilyen eset nálunk. Ezért ruházkodni sem szoktam miatta külön :D
2011. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én azért "készülök"

nem öltözök nagyestélyibe, de a kényelmesebb darabok közül a csinosabbakat válogatom ilyenkorra

2011. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 EssEss válasza:

Ha nyerni akarsz:

15 den-es fekete üvegszálas combfix keskeny csipkével.

Mást ne...

2011. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát 2 év után azt hiszem nem kell kikennem-kifennem magam, csak mert átjön. meg amúgy is, ha látott már ébredés után, akkor mindegy :)

amúgy meg ugyanabban vagyok, mint napközben. max esetleg bugyit váltok:))

2011. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"hát 2 év után azt hiszem nem kell kikennem-kifennem magam, csak mert átjön"

na itt a hiba...

2011. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Uccsó: XD ez jo volt.

Én ma este megyek a barátnőmhöz, utoljára 9 napja láttam. :) Remélem nem lesz rajta bugyi. :D

2011. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

10:04 miért lenne hiba?

2 év után hadd ne kelljen úgy készülődnöm, mintha első randi lenne. amúgy pont a barátom mondta nekem, hogy szerinte ennyi idő után nem kéne egy nőnek direkt kiöltöznie, hiszen úgyis látta már a párja a legrosszabb napjain is, akkor meg ki akar átverni?

igenis akarok neki tetszeni, nem hagyom abba a borotválást és nem hízok meg, de ha este átjön, nem fogok csini ruciba átöltözni meg sminkelni. nem az operába megyek vele, csak átjön, szex, filmezés, alvás.

2011. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

10:10

Hát akkor remélem, soha nem fognak megváltozni a barátod igényei, és nem fog soha megfordulni egy csinos, kifent nőci után sem.

Egy ideig én is úgy gondolkodtam, mint te, hogy láthat lestrapáltan is, az is én vagyok.

Ma már igyekszem az ilyen helyzeteket elkerülni - persze nem 100%-ban kivédhető a dolog, de ha kicsit odafigyel az ember lánya, akkor azért nem kell feltétlenül a legrosszabb arcát megláttatnia.

Nem, én sem végzek operabáli készülődéseket, de azért szeretem a megjelenésemmel is érzékeltetni, hogy én otthon is NŐ vagyok elsősorban.

2011. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!