Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, általában milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általában milyen ruhákat szoktatok felvenni amikor tudjáto. K hogy megy hozzátok a párotok este?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 07:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:)) szerintem aki NŐ, az festés és erőlködés nélkül is nő marad és nincs szüksége arra, hogy készülődgessen. sajnálom, hogy te csak úgy érzed magad nőnek, ha erőlködnöd és taktikázgatnod kell. valami biztos nincs rendben az önértékeléseddel.
2011. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 pötty! ***** válasza:
10:10 Egyet értek én egy éve vagyok a barátommal, ha megyünk valahova egyértelmű hogy kiöltözök, vagy ha valamilyen alkalom van megadom a módját, de ha átjön hozzám nem fogok kiöltözni, ő sem teszi és nem is várom el tőle. Ha szeret akkor így is szeretni fog.
2011. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Írtam én egy szóval is, hogy festem magam, vagy hogy erőlködés számomra az, hogy "készülődök"? Nem. Taktikázok? Nem. Szerinted mi ebben a taktika?

Nem rohanok ébredés után rögtön a fürdőbe, hogy másfél kiló vakolatot kenjek magamra - de nap mint nap karban tartom magam, hogy ébredéskor is a tőlem telhető legjobb formámat hozzam. És ebbe a kinyúlt melegítős kép nálam nem tartozik bele. Attól, hogy nálad igen, én még nem vagdalóztam önértékelési problémákkal, pedig lehetne.

2011. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"karban tartom magam, hogy ébredéskor is a tőlem telhető legjobb formámat hozzam. És ebbe a kinyúlt melegítős kép nálam nem tartozik bele. Attól, hogy nálad igen, én még nem vagdalóztam önértékelési problémákkal, pedig lehetne."


ébredéskor is azon görcsölni, hogy legjobb formád legyen, mi ez ha nem erőlködés? ébredéskor csak a filmben néznek így ki az emberek:)

szóval az h erőlködsz, az a szavaidból derül ki. nem ahhoz konkrétan leírni.

írtam is egy szóval, hogy kinyúlt melegítőben várom? nem, és nincs ilyen ruhám, szóval ezt nem értem, hogy miből szűrted le. az h nem készülődöm, az nem azt jelenti, hogy 1000 éves ócska holmiban várom. csak épp nem görcsölök.

az önértékelést pedig onnan szűrtem le, h azt írtad, majd a párom megfordul szebb lányok után. sztem TE vagy az, aki ezen parázik, és azért oltod ránk is ezt a félelmet. azért igyekszel megfelelni a párodnak és még ébredéskor is a toppon lenni, mert rohadtul félsz, h elhagy egy szebb csajért.

ha szeret a párom, akkor szeret ébredés után is, és előtte is. ilyen egyszerű. részemről a téma lezárva.

2011. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Részemről is lezárva a diskurzus, mert látom, hogy a szövegértéseddel gond van, és olyan helyen olvasol a sorok között, ahol nem kellene - meg fordítva. További boldog társas kapcsolatot! :)
2011. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!