Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás nőknek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nőknek általában diplomás párjuk van?

Figyelt kérdés
Mennyire számít ez egy nőnél? Tudom, hogy nem a diplomába szeretnek bele, de például egy közgazdász nőt egy szerszámkészítő férfival elég nehéz elképzelni...
2011. nov. 9. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Megifzetik az orovsokat? Hát kapj már észhez. Semmit nem keresnek....Max zsebbe..
2011. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az első komment írója kicsit el van tévedve sztem.

Azért mert vkinek van diplomája, egyáltalán nem jelent semmit.

Csak egy példa: Ha Neked van diplomás, és úgymond "sznob" vagy, és választanod kéne 2 pasi közül, az egyik egy szakmunkás villanyszerelő, aki vicces, jól néz ki stb, a másik meg egy diplomás, sz.gép függő kocka, aki még soha nem látott nőt meztelenül... Akkor ezek szerint Te a másodikat választanád mert van diplomája? Ugyanmár...

Nekem pl. nincs diplomám... 25/F vagyok, mégis olyan bnőm van 4 éve, aki diplomás, és mégis tökéletes minden:)

2011. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Piszok jo ervet mondtal! Ez azert forditva is elofordulhat, nem gondolod?


"az egyik egy DIPLOMAS MERNOK, aki vicces, jól néz ki stb, a másik meg egy SZAKMUNKAS VILLANYSZERELO, KABEL függő kocka, aki még soha nem látott nőt meztelenül..."

2011. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én diplomás vagyok, a barátom pedig fodrász.Nagyon büszke vagyok rá,mert megtalálta azt,amiben igazán sikeres és ügyes,és amit nagyon szeret csinálni:)Nálam ez nem volt szempont a párválasztásnál.Mellesleg sokkal nagyobb tiszteletet vált ki belőlem így,mint ha egy nevenincs főiskola műanyagpohár-ürítő szakára járna,ami ráadásul egyáltalán nem érdekli,csak azért,hogy diplomás legyen.Én azt gondolom,hogy ami engem érdekel,azt egyetemen tanítják,ami meg őt érdekli,azt nem.Ennyi.


21/L

2011. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nyilván úgyis lehet, én direkt ezt a verziót hoztam elő..

De ha vkinek ennyire fontos a diploma...

Nekem akkor is az a véleményem h attól mert az egyik félnek van diplomája,a másiknak nem feltétlen kell h legyen. A lényeg h legyen mind2nek munkája, a munkán kívül meg már úgysem számít a végzettség. Attól mert vmelyik félnek nincs diplomája, attól még lehet ugyanaz az érdeklődési körük, lehetnek egyforma életcéljaik..

De tény h pl ismerek olyan diplomás lányt is, akitől a falra másznék.. (opera, golf). Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más jön be, ennyi:)

2011. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elvárás a diploma, de sok nőnek soha nem lesz diplimás párja. Sose ezeket választják, hanem a "rossz fiúkat" (de ökör kifejezés, a nők kedvence), akiknek meg érettségijük sincs. Aztán 30 év után már jó lesz a nyolc általánost végzett Pityuka is, csak legyen aki eltartsa a diplomás Fritz úr gyerekét (a feleséggel együtt).
2011. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jujjj bagyon buta vagy

na nezz korul azt hiszed, hogy egy diplomas ember tobb mint egy szimpla ember? En mar jartam ugyveddel aki szemtelen, nevelettlen volt es gyakran kozonseges........meg az egyik fonokom is diplomas mernok aki undoritoan beszelt velem es meg utott a cegnel es en lany vagyok fele annyi idos mint a fonokm ........... most azt kerdem akkor miert gondolod, hogy az a diploma teszi az embert?

2011. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Vegyetek ki a kezeteket a bilibol! Azt a munkat fizetik meg jol, amihez sokat kellett tanulni. Orvos, Ugyved, Mernok."


Inkább te vedd ki a kezed a biliből. Egy kezdő orvos nettó 120.000 ft (!) kap, nem sokkal többet, mint egy utcaseprő, vagy krumplisütő a McDonaldsban, több év egyetem után. Ügyvéd? Manapság már belőlük is annyi van, hogy nem egy Dr.-t láttam a munkaügyi központban, mert egyszerűen nem tud elhelyezkedni. Sajnos ma már nincs akkora tekintélye a diplomának, mint pár évtizedet, amikor tényleg az lett egyetemista, aki arra méltó és el is tudott helyezkedni. Ma meg már minden hülye be jut, az állam pedig képzi a sok diplomás munkanélkülit, miközben lehetetlen egy jól képzett, ügyes vízvezeték szerelőt, vagy ácsot találni, mert elég nagy divat lett lenézni és megvetni a melósokat. Úgyhogy inkább te gondolkozz már el, mielőtt baromságokat írsz.

2011. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem....Már csak azért sem,mert manapság kb kétszer annyi lány jár felsőoktatási intézménybe mint fiú.Persze ennek több oka is van,a lányok szorgalmasabbak így jobban tanulnak(ez nem jelenti azt,hogy okosabbak is)másrészről pedig náluk kevés olyan elérhető szakma van,ami piacképes és jól is lehet keresni vele.Egy fodrász,eladó vagy varrónő sose fog olyan jól keresni(tisztelet a kivételnek)mint mondjuk egy autóelektromos,hegesztő vagy számítástechnikai szerelő
2011. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!