Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás vagy Szakmunkás pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás vagy Szakmunkás pasi?

Figyelt kérdés
számít ez valamit szerintetek?
2012. jan. 13. 17:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
diplomás a mcdonaldsban szolgál ki, szakmunkás pedig megcsinál mindent a ház körül. szerinted?
2012. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tudom, mert az én barátom is szakmunkás. De valakik butának tarják őket, ezért voltam kíváncsi a véleményekre.
2012. jan. 13. 17:53
 3/28 anonim ***** válasza:
10%
Van diplomája a férjemnek, mégis asztalos műhelye van.... :) egyértelmű, hogy a szakmunkás.
2012. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
amúgy fiú vagyok. de nem tartom őket butának. azért mennek az emberek szakmunkásképzőbe, mert gyengébben tanulnak. majd pár év múlva ráébredünk, hogy bizony szükség van a szakmunkásokra is.
2012. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Igen, kedves első válaszoló, a kórházakban is szakmunkások gyógyítják a betegeket. Te észlény.

A kérdésre válaszolva pedig nem ez határozza meg egy ember értékét.

2012. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem számít, igen.
2012. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szakmunkás a végzettsége még lehet jó fej és intelligens. Éppen az is lehet, hogy akkor éppen nem volt pénze a szüleinek, hogy a továbbtanulását finanszírozzák. Mellesleg, én úgy tervezem, hogy nekem csak egy érettségim lesz (10-es vagyok most), utána pár évig szolgálok luxushajón majd az ott szerzett pénzből elvégzek 1 pilótaképző "tanfolyamot". Van pár pilótaismerősöm akik kb. ugyanezt csinálták, és most a Wizz Airnél pilóták. :P
2012. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

diplomás a mcdonaldsban szolgál ki, szakmunkás pedig megcsinál mindent a ház körül. szerinted?


Igen, nekem is az jutott eszembe ennél az észkombájnnál, hogy az alaptantervet meg a vízvezeték-szerelő határozza meg...

2012. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

A mostani barátom 3 év után hagyta ott az egyetemet, mondván sz.rt sem ér vele és elege van a tömény szívatásból.

2 év alatt kitanult egy szakmát, és most h.ülyére keresi magát vele. Szóval ha a pénzre irányult a kérdés, nekem tök mindegy.

Ha arra, hogy ettől vki kevésbé intelligens-e ha nem diplomás, az megint csak egy nagy baromság, úgyhogy számomra teljesen mindegy a kettő.

De emlékeim szerint nem volt még diplomás pasim, csak szakmunkás.

2012. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 PT-Daniel ***** válasza:
85%

Szerintem nem szamit.


Ha a diplomas nem egy szakbarbar, es nem esik panikba attol, hogy egy olajszüröt kelljen cserelni, a szakmunkas meg eleteben több könyvet olvasott, mint a kötelezöket altalanosban, akkor szerintem mindegy.

2012. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!