Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás vagy Szakmunkás pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás vagy Szakmunkás pasi?

Figyelt kérdés
számít ez valamit szerintetek?
2012. jan. 13. 17:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
diplomás
2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
valaki akinek van egy diplomája nem lesz több se kevesebb egy szakmunkásnál
2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

"diplomás a mcdonaldsban szolgál ki, szakmunkás pedig megcsinál mindent a ház körül. szerinted?"


Azért ne vegyük egy kalap alá az összeset.

Mond ezt egy mérnöknek, fizikusnak, orvosnak, informatikusnak. Pl egy informatikus aránylag könnyen kap állást és átlagban 300E a kezdő fizetés.

2012. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is szakmunkás vagyok, és hülyeségnek tartom azt, hogy butának nézzenek ezért, aki ezt teszi, egy korlátolt ember.Most épp egy autóipari gyártósoron dolgozom, és érdekes, hogy akinek Doktorátusa van, az is ugyanazon a soron dolgozik, sőt még kevesebbet is keres,mint én,mert én ügyesebb vagyok...

És az, hogy valaki szakmunkás, nem jelenti azt, hogy azért, mert nem tudott volna mást tenni, hanem mondjuk azt szereti csinálni, amilyen szakmát meg csinált.

+Ha van egy felsőoktatásban részt vett valaki,mondjuk érettségis, vagy akár professzor, ÁLTALÁBAN (nem mindegyik)egy szöget nem tud egyenesen a falba verni, mert csak ahhoz ért, amit tanítottak neki az iskolában,a szakmájáról.Vagy pl sokat érsz azzal, ha a pasid sokat tud a történelemről, és fizikáról,de ha el romlik valami, egyből szerelőt hív,mert nem tud róla semmit, és a hiba okát se tudja.De szerelemben nem számít szerintem, hogy valaki milyen iskolát végzett, én ugyanúgy jól el voltam a 8 általánossal dolgozni menő csajjal, mint a főiskolással.

2012. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"A mostani barátom 3 év után hagyta ott az egyetemet, mondván sz.rt sem ér vele és elege van a tömény szívatásból. "


2 fajta csoport van. :

Az egyik ami tényleg szart se ér, de nem olyan nehéz ezért vannak belőle sokan.

A másik amivel el lehet helyezkedni, de nehéz elvégezni.


Tehát ha szar a szak és kibukik akkor kétlem, hogy a szakkal van a baj.

2012. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ha van egy felsőoktatásban részt vett valaki,mondjuk érettségis,"


AZ érettségi elég messze van a felsőoktatástól.


" mert csak ahhoz ért, amit tanítottak neki az iskolában,a szakmájáról"


Lehet mert nem azt tanulta? Lehet nem ért a villanyszereléshez, mert nem azt tanulta. De közben ért a szoftverfejlesztéshez, amivel meg itthon az egyik legjobb fizetést (kb 5-600E) kapja 5-6 éves szakmai tapasztalattal. Persze mind a kettőre ugyanúgy szükség van.

2012. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 zseni001 ***** válasza:
60%
Számít, mindenkinek mást.
2012. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
42%
Ez csak olyan szinten számít, hogy gazdag-e. Sok diplomás szegény, sok szakmunkás pl autószerelő meg full milliomos. Vajon melyiket fogják a lányok inkább választani?:)
2012. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Fizikusnak, orvosnak 300 ezres kezdő fizetés? Hát nem tudom hol élsz te. Orvosok csak a hálapénznek köszönhetően kapnak kb 200-250 et amit haza is tudnak vinni, fizikusként meg nem lehet elhelyezkedni. Van 4 ismerősöm, ebből 2 geográfus, egy fizikus egy meg matematikus, de saját szakmájában egyik sem tudott elhelyezkedni, és elég gyengén keresnek. Mérnökben sem mindegy, hogy agrármérnök vagy kohómérnök, akikből 1 db nem kell sehová, vagy villamosmérnök stb, amelyik sok mindenhová kell.
2012. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
azért tök jó, hogy így leszólják egyesek azokat akik sokat fektettek a saját képzésükbe...
2012. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!