Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a diplomás nők csak diplomás pasikra hajtanak? Sőt még a nem-diplomás nők is jobban kacsingatnak, meg szétterpesztik a lábukat a diplomás férfiaknak. Ennyire fontos ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert egy művelt ember miről társalogjon 8 általánossal vagy csak érettségivel rendelkezővel?
2012. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván jobban keres, aki diplomás.
2012. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy diplomásnak nyilván más témája, témái vannak, más helyekre szeret menni, mint mondjuk egy szobafestő! Nem nézek le senkit, de azért aki olyan körökben mozog, ahol diplomások vannak, akkor nyilván velük ismerkedik és nem pedig a munkásokkal a kocsmában!
2012. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Diplomás vagyok, de még soha nem volt diplomás pasim, sőt nekem nem fontos, hogy legyen neki! Hidd el, nem az a lényeg!

24/L

2012. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

"Nyilván jobban keres, aki diplomás."


Ha tudnád mekkorát tévedsz:D

2012. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt úgy tudtam, hogy a pénzes pasikank teszik jobban szét, manapság elég már egy diploma,hát ez jó hir XD

egy diplomás

2012. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nyilván ha alapból pénzes, mert mondjuk örökölt 5 lakást, vagy maffiózó akkor az is könnyen szerez feleséget. Diplomások közül sem a bölcsészekre gondolok, hanem a pénzes szakemberekre.
2012. febr. 2. 20:23
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan gondolkodnak úgy mint az első válaszoló. Pedig a végzettség nem függ össze a műveltséggel. Attól még, hogy valakinek van diplomája még nem lesz művelt, és a diploma hiánya nem tesz valakit műveletlenné. Találkoztam én már rettentően buta, primitív diplomással, és hihetetlenül tájékozott, mondhatni művelt szakmunkással is.
2012. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Igen, a hozzáállás és a szemléletmód miatt.


Az egyik rokonoméknál a nő volt az "okos" (a doktorijával), a pasi meg az "ügyes" (mert kereste a pénzt). 2 gyerek és 15 év után a nőből "nagyképű sznob" lett, a pasiból meg "műveletlen bunkó".

Szerinted?

2012. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

a felsőoktatásban az ember nem csak lexikai tudást halmoz fel. aki végezett az tudja hogy a tanagyag jelentős százaléka a vizsgák után kb. azonnal törlődik.

de a rengeteg lexikális anyag feldolgozása egészen más gondolkodásmódot igényel, komplexebbet. Emiatt a "különbség.

Persze a szerelem mindent legyőz de egy "egyenrangú" partnerrel nem kell küzdeni, vagy lemondani miatta.

szerintem

2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!