Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a diplomás nők csak diplomás pasikra hajtanak? Sőt még a nem-diplomás nők is jobban kacsingatnak, meg szétterpesztik a lábukat a diplomás férfiaknak. Ennyire fontos ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 20:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kár ezen vitatkozni. Hála Istennek csak a nők elenyésző %-a vonzódik magához a diplomához. A nagy részüket nem befolyásolja a végzettség. Sokkal fontosabb dolgok is vannak annál. Mellesleg sem az intelligencia, sem a műveltség nincs összefüggésben a végzettséggel.
2012. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ki számít műveltnek és ki műveletlennek?Én értem a mások által bonyolultnak nevezett gazdasági folyamatokat , ábrákat és tudok deriválni integrálni.De a magyar irodalomhoz nem tudok hozzászólni , nálam ez a "fejezet" kimaradt.Kettő diplomám is van és külföldön hasznosítom őket , a férjem egy érettségizett vállalkozó.Soha nem adódtak gondok és nem voltak kisebbségi komplexusok.Szerintem elég művelt ember , tájékozott a világban és nyitott az új dolgokra.
2012. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
A diplomának semmi köze a műveltséghez. Én is egyetemre járok, mérnökire de ettől nem leszek több. Ez egy baromság h a diplomás jobb. Felejtsétek el.
2012. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Baromság? Állítólag jóképű 31 éves férfi vagyok. Társkeresőn sokan írnak is nekem. És amikor megtudják hogy biztonsági őr vagyok egy bevásárlóközpontban, legtöbbször vissza sem írnak. Akkor mi a baromság??
2012. febr. 2. 20:38
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
De valamilyen szinten összefügg az intelligenciával...Mert ott nagyobb arányban vannak jelen okosabb emberek valószínűleg.Ez nem igaz mindenkire biztos vannak olyanok akik okosabbak egy csomó diplomásnál de azért általánosságban ha valaki olyan intelligens akkor miért elégedne meg kevesebbel?Mondom vannak kivételek de általánosságban szerintem igaz.Bocsi annak akinek ez sértő...
2012. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem éppen az internet a legmegfelelőbb hely a társkeresésre.Aki szeretni fog az nem a végzettségedbe fog beleszeretni.
2012. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
55%

Ennek egyszerü oka van.


Az emberek nagy része felszínes és mérhetetlenül ostoba.

Sokan azt gondolják, hogy a diplomával vagyis egy nagy rakat lexikális tudással élettapasztalatot, emberséget, rátermettséget tettek zsebre, holott ennek semmi köze hozzá.


Szerintem örülj neki, hogy nem írnak vissza, csak bemutatják magukat és Neked spórolnak idöt.

Várj és majd jön valaki, akit nem a végzettséged fog befolyásolni.

2012. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
azért jár a lányok fele a főiskoláról mindenféle gazdag tuskó paraszttal! nekik csak a pénz számít és a kinézet... magasról leszarják, hogy van-e diplomád vagy sincs...
2012. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
mi a baromság?ha valaki társkeresőn csajozik.
2012. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hát én mondjuk diplomás nőként mostanában egy nem diplomás faszival kavarok...

Cserébe viszont külföldi rockénekes... :D:D

2012. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!