Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok a diplomás pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok a diplomás pasikat szeretik. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam valahol, meg hallottam is már róla több embertől, és szerintem lehet benne vmi, mert én is szívesebben állnék le egy diplomással, mint 1 szakmunkással.. Meg szerintem az olyan menő, ha vkinek orvosi, pszichológusi, mérnöki, építészi, stb. jó diplomája van..
2011. jún. 13. 14:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
hát akkor jó hülye vagy
2011. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 tsz-tag ***** válasza:
37%
hát nincs diplomám de van 2 szakmám...és nem kőműves...aki ilyenre gerjed hogy diploma azt az embert alapból utálom mégpedig azért mert az egyetem a lóvét és nem az értelmet kéri, továbbá a diplomával egyidejűleg nem osztanak intelligenciát...
2011. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
én az olyan szakmát végző férfiakat kedvelem, amit tisztelek magam is. no offense, de némely bölcsész diplománál a legtöbb okj-t többre tartom.
2011. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%

"A csajok a diplomás pasikat szeretik. Szerintetek ez igaz?"


A nőket a státusz vonzza, tehát a gazdagság, híresség és vezető szerep. Általában ezek a diplomásoknak vannak meg, de ha van egy gazdag vállalkozó, akinek nincs diplomája, van viszont Porschéja, az vonzóbb, mint egy Suzukival közlekedő diplomás matektanár.

2011. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

igen, jobban felnéznek az ilyen férfiakra, társadalmi elismertségük is vitathatatlan, igazi presztízs egy ilyen férfi barátnőjének lenni, hiszen mindenki tudja róla, hogy művelt, értelmes.

a férfi önértékelésén sokat dob a diploma, no, persze nem büfé-ruhatár szakon, hanem amiket fent is írtál, talán a pszichológus nem mindenki számára olyan nagy durranás, de a többi igen.

2011. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%

Kár tagadni, hogy a diplomások általában műveltebbek, de nem biztos, hogy megfelelően "értékesítik" az életben. Az emberi értékek sorában a műveltség csak egy a sok közül. Mindenre van példa és ellenpélda is. A lányok párválasztáskor az egész embert nézik, fogadják, vagy utasítják el.

A gyakorlati tények a te állításodat támasztják alá, de ezt szerintem senki ne vegye magára.

2011. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Aki ilyet mondott még nem találkozott diplomás alkoholista tuskóval... Attól még, hogy valakinek nincs, lehet okos, értelmes, normális gondolkodást, normális lelkületű ember.


20/l

2011. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
*gondolkodású
2011. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

14:44


"igazi presztízs egy ilyen férfi barátnőjének lenni, hiszen mindenki tudja róla, hogy művelt, értelmes"


Miért műveltebb egy mérnök mondjuk egy történésznél vagy akár egy tetőfedőnél?


És egy orvos, aki sokkal többet tanul, mint a többiek, és a munkája is sokkal megterhelőbb és hosszabb munkaidejű, mint a legtöbb más embernek, ő hogyan lesz műveltebb náluk?


Nem műveltségről van itt szó, hanem presztízsről, a presztízs pedig a fizetéstől függ.

2011. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
Én mérnöknek tnauló lány vagyok...akkor nekem mégis ki lenne való? Felidegesítenek az ilyen kis picsek, már bocs... amikor ilyen értelmes nyilatkozatot teszel, bele is gondolhatnál abba, h mégis mennyi munka van amögött? Mrgdöbbentő egyes nők viselkedése és viszonyulása a dolgokhoz:S
2011. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!