Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok a diplomás pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok a diplomás pasikat szeretik. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam valahol, meg hallottam is már róla több embertől, és szerintem lehet benne vmi, mert én is szívesebben állnék le egy diplomással, mint 1 szakmunkással.. Meg szerintem az olyan menő, ha vkinek orvosi, pszichológusi, mérnöki, építészi, stb. jó diplomája van..
2011. jún. 13. 14:35
1 2 3
 11/27 tsz-tag ***** válasza:
mint már mondtam hogy az intelligenciát nem osztják a diplomával...van kőműves aki több ezer könyvet olvasott szimplán érdeklődésből, ha nem akarja akkor is intelligensebb lesz az átlagnál vagy mint pl aki az egyetemen szerzett szakkönyveket olvasta végig.
2011. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
u.i.: az építész és mérnöki képzés emlékeim szerint
2011. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12%
Nem, ez nem igaz. Én egy kőműves fiúba vagyok szerelmes. Miatta szakítottam 2 éve a barátommal,aki gazdag és egyetemre járt. Most orvos, a családja is gazdag. De vele soha nem lennék olyan boldog, mint akár egy kis kunyhóban a szerelmemmel.
2011. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Rám pl. biztos nem igaz. Én az ÉRTELMES férfiakat kedvelem, akikkel jól el lehet beszélgetni bármiről. Ez nem függ a végzettségtől. Orvosnak tanulok, szóval a társadalmi elismerést elérem én magam, és az sokkal nagyobb dicsőség, mint a párom tollával ékeskedni.
2011. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%
A mai világban az oktatás is üzletté vált, kilóra osztogatják a diplomát akár a krumplit!! Sajnos van a családomban és az ismeretségi körömben nem egy "diplomás" munkanélküli évek óta nem tudnak elhelyezkedni, hála a magas szintű képzettségüknek. Ismerek néhány igen tuskó diplomást emberileg számomra nullák, a barátnőjükkel is úgy bánnak mint 1 kutyával!! De hát 1 diplomás f@szát cumizni ugye mégis felemelőbb mint 1 szakmunkásét, hát akkor szívd édes, te választottad.
2011. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%

Az egyetem sokszor más látásmódot is hoz, sokat formál(hat) a személyiségen!

Mindenkinek szíve joga dönteni, de én elsősorban a látásmód miatt ragaszkodom ahhoz, hogy diplomája legyen a páromnak. Volt rossz tapasztalatom, mikor olyan barátom volt, aki ott hagyta a sulit, és nem tudta felfogni, hogy nekem pl. érettségire tanulnom kellett, sokat. Lapát is lett belőle azonnal, nagyon kiábrándultam, pedig kedves, törődő srác volt, de nekem ez nem fért bele.

Én egyetem mellett dolgozom részmunkaidőben, párom a második diplomáját szerzi épp és ő is dolgozik mellette. Nekem nagyon fontos a hasonló lelkület, hozzáállás.

De természetesen ez egyéni vélemény. :)

2011. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A diplomához nem mindig adnak észt.
2011. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

15:24


"Mindenkinek szíve joga dönteni, de én elsősorban a látásmód miatt ragaszkodom ahhoz, hogy diplomája legyen a páromnak."


Milyen egy biomérnök vagy egy geofizikus látásmódja?


Mennyiben tér el ez egy gépészmérnökétől, és ez hogyan tükröződik egy házaspár nemi és érzelmi életében?


Az informatikusok vagy a villamosmérnökök jobbak-e az ágyban, és a fizikusokkal vagy a matematikusokkal lehet-e őszintébben beszélgetni?

2011. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

16:15


Természetesen teljesen általánosítani nem akarok. Nem tudom megmondani, milyenek a különböző mérnökök, fizikusok rálátása a világra. De úgy gondolom, egy felsőoktatási intézményben több hatásnak, élménynek, véleménynek van kitéve az ember, ami igenis személyiségformáló. Nem mindenkiből farag tökéletes embert - sőt -, de sok mindenre megtanít.


A szexualitásra meg természetesen nem ennek van kihatása, de ezt szerintem Te is tudod. Mindenesetre párom villamosmérnök, és igen jó... :)


Nem szeretném semmiképp megbántani azokat, akiknek nincs diplomájuk (én is azon a véleményen vagyok, legyenek kevesebben az egyetemeken, mert nincs értéke már a diplomának, sok a nem odavaló ember), de nekem _személy szerint_ fontosak a közös célok, értékek. Ebbe beletartozik a diploma is, igen, de nem csak a papír, hanem ez a látásmód.

2011. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
a villamosmérnökök a legjobbak az ágyban:P
2011. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!