Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a diplomás nők csak diplomás pasikra hajtanak? Sőt még a nem-diplomás nők is jobban kacsingatnak, meg szétterpesztik a lábukat a diplomás férfiaknak. Ennyire fontos ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 20:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Jó, de külföldiből és rockénekesből annyi van manapság mint az égen a. Tehát nem képvisel különösebb értéket attól függetlenül, hogy 1-2 (bocsesz) balek p*csa bukik 1-2 lúzerre. (Na már ha nem egy Metallica vagy ilyen súlycsoportú rock énekesekről van szó, azok azért tényleg ott vannak :P) De valószínüleg nem lesz tartós a kapcsolatotok, én viszont családalapítás céljából keresek párt. Rockénekesnek én is elmondhatom magam mert tudok angolul, vannak hangszalagjaim, sőt még gitáron is elboldogulok, és ismerek pár arcot akivel bandát tudnék alapítani, de akkor mi van? Nem leszek több azzal, hogy egy lúzer bandának a tagja vagyok... szóval érted a logikámat.. asszem nem ez a megoldás a problémámra
2012. febr. 3. 03:17
 22/27 anonim ***** válasza:

Haha jól beoltottad az előző válaszolód:D

Amúgy én fenntartom amit mondtam hogy a diplomások azért okosabbak.Persze az nem annyira nem előny az átlagnők előtt...Azok inkább annak örülnek ha valaki:

magabiztos

van pénze

jóképú

end of story.Nem kell ehhez diploma...

Ha meg már diploma,perpill Magyarországon a kioszott diplomák fele akkora semmi hogy.....

2012. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Istenem kérdező, te mennyire szerencsétlen vagy.

Ki beszélt itt hosszú távról? Ki beszélt itt családalapításról (eddig senki, rajtad kívül)?:D

Egy ember értékét meg nem te határozod meg (vagy ha igen akkor ennyi erővle én is....és te b*szott értéktelennek tűnsz a szememben a hozzáállásod alapján). És nem attól még nem mondhatod magad rockénekesnek, hogy van egy gitárod, és tudsz angolul :D Majd ha világhírű együttesekkel turnézol, akkor mondhatsz ilyesmit magadról, te beképzelt barom :D

2012. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Amúgy a diplomások között nem a bölcsészekre gondolok kommentedhez annyit fűznék hozzá, hogy szeretnél te annyit keresni, mint én diplomás bölcsészként.... :) (tolmács)
2012. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Mivel 31 éves vagyok, asszem egészséges az hogy már családot szeretnék alapítani, egyéjszakás kalandot bármikor összehozok, de már nem erre van szükségem.


Annyit fűznék még hozzá a rockénekes dologhoz, hogy, hidd el, ha akarnék és összedobnék egy tehetségtelen rock zenekart akit a kutya se ismer, akkor is turnézhatnék szerte a világon, bármilyen kommersz is a zene amit játszanánk, csak nem mind1 hogy valaki a nagyszínpadon lép fel, több 10 milliós youtube-os nézettséggel, vagy 1-2 munkáskocsmába szórakoztatja a söröző melósokat. :D

2012. febr. 3. 21:05
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez is csak ugyanolyan előítélet mint a faji megkülönböztetés. Van is alapja, nincs is.
2012. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem a diplomát hiányolják, hanem valami mást. A válaszaiddal sem az a baj, hogy nem érthetően fogalmazol...


Egyébként nem lehet általánosítani egy dologban sem. Bár nincs még diplomám, de többet tanultam eddig is, mint a párom, és talán jobban tudom, hogy ki mikor született a történelem során, vagy, hogy hogy kell adóbevallást készíteni, hogy mi is az az anatómia, számtalan latin szót ismerek, de ez semmivel sem tesz jobb emberré , és többé, mint az az ember, akit szeretek. Előbb utóbb talán szerzek diplomát is, de akkor sem fogok váltani. A párom egy szobafestő, akivel már 6éve boldogan élünk, és nem azt szeretem benne, hogy mindig minden kérdésre tudja a választ, egyszerűen csak a személyiségét, akkor is ha valamit nem ért, ugyanúgy szerettem amikor csak 80000-et keresett, és most is, hogy egy jobb állást talált. Számtalan dolog van, amit a diplomán kívül szeretni lehet egy emberben, és nem kell nagy dolgokra gondolni. Megvigasztal, ha szomorú vagyok, tud köszönetet mondani, és ha kell bocsánatot kérni, betakar, ha észreveszi, hogy kitakaróztam, és ha látja segítségre van szükségem- segít . Ha valaki képes boldoggá tenni, az lehet egy szobafestő, vagy akár mérnök is, nem ez a lényeg.

Talán a lányoknak sem a szakmáddal van baja...

2012. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!