Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg 400 ezret keres egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 400 ezret keres egy diplomás lány, egy takarító meg 80-at, akkor ezért nem jönnek össze egy takarító fiúval a lányok?

Figyelt kérdés

Ezt írták nekem ma:


Egy takarító sosem fog olyan jól keresni. Ez tény. Ne haragudj, én sem jönnék össze vele. Egy diplomásnak van előrelépési lehetősége, egy takarítónak hova? És azért az is elég ciki lenne, ha a nő keresne diplomával 400 ezret, a férfi meg 80at... azért érzed a különbséget! Nekem is fontos olyan szinten az anyagi oldal, hogy ne nyomorogjak, a férfi igenis keressen többet a nőnél, valamint fontos, hogy műveltségben és intelligenciában minimum ugyanazt a színvonalat hozza. Evvel az erővel minden cével is összejöhetnénk, valami alapján szelektálni kell.

Bocsánat, ez a véleményem.

24/N


2012. márc. 6. 13:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Szülök neki gyereket, hogy el tudjon tartani? Tényleg sok itt a buta liba.
2012. márc. 6. 13:41
 12/28 A kérdező kommentje:
Szerintem maradjunk annyiban, hogy aki már 200 nettót havonta zsebre tud tenni és kezdő, az elég jó helyre tette be a fenekét. Mert a többség sajnos, kb 60-65%-as a diplomásoknak tuti még ennyit sem keres.
2012. márc. 6. 13:47
 13/28 A kérdező kommentje:

Most néztem meg mennyit keresnek a 2010 ben végzett friss diplomások nettóban átlag.


[link]


Tehát 140 nettó körül. Ha pl veszünk egy átlagot és azt mondjuk, hogy 120 és 160 között keres a friss diplomások 60%-a, akkor pl 20% ettől rosszabbul, 20% pedig ettől jobban keres. De azt akkor sem hiszem, hogy ha jobban is keres, akkor is 400 at rakjon zsebbe? Az szerintem csak az ilyen 1-2%-nak adatik meg.

2012. márc. 6. 13:51
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért szülök, hogy el tudjon tartani...egy picit félreértelmezted amit írtam.

De akinek CSAK a külső számít, a pénz nem, az a buta liba!!! Mert abból nem lehet megélni, hogy a férfi jóképű, amúgy meg nem keres csak 80ezret. Mert a gyes, 28ezer.

És 100ezer forintból már nem olyan egyszerű megélni 3embernek. Igenis számít, hogy mennyit keres a férfi. És ha nekem jó állásom van és van félretett pénzem, akkor ezt a férfi részéről is elvárhatom.

2012. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
apám egyetemi tanár az ELTE-n és 200 ezer alatt keres. FUCK YEAH MAGYARORSZÁÁÁÁÁÁG
2012. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
79%-os, ha te úgy is félre tudsz tenni, hogy ilyen meg olyan rossz világ van, válság, akkor nagyon jól menő állásod lehet. Mert az emberek 70-80%-a bizony nem tud félre tenni, ezt mutatták többször is a házon kívülben.
2012. márc. 6. 13:58
 17/28 anonim ***** válasza:
13:51 ennyi erővel állj ki a sarokra és áruld a testedet.
2012. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Minek álljak ki? Jól keresek és a férjem is.

De mint írtam nem a diploma számít. A kozmetikusomnak is jól keres, a férjének meg takarító cége van. Egyiküknek sincs diplomája.

Sajnos a diploma már közel sem ér annyit, mint régen és nem is fizetik meg. Az a lényeg, hogy jó legyél abban, amit csinálsz-akkor fogsz jól keresni. És mindegy, hogy orvos vagy, vagy asztalos

2012. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

A sok jól kereső értelmiséginek küldeném ezt az idézetet. El lehet rajta gondolkodni, nektek elvileg úgyis jobban megy, mint nekünk, tanulatlan parasztoknak.


"Egy derék kézművesre vagy tudósra az vet jó fényt, ha büszkén gyakorolja mesterségét, éselégedetten tekint az életre; és nincs nyomorúságosabb látvány, mint amikor egy cipész vagy iskolamester szenvedő arccal adja értésünkre, hogy ő valami többre, jobbra született. A jónál nincs jobb! Ez pedig a következő

: valamilyen képességgel rendelkezni és ebből virtust teremteni, a reneszánsz olasz értelmében. Ma, abban a korban, amikor az államnak esztelenül nagy a pocakja, minden területen és részterületen akadnak a tulajdonképpeni munkásokon kívül „képviselők”, például a tudósokon kívül még irodalmárok, a szenvedő néprétegekenkívül nagypofájú,fecsegő semmittevők, akik ezt a bizonyos szenvedést „képviselik”,egyáltalán nem is szólva a hivatásos politikusokról, akik nagyon jól megvannak az ínséget„képviselve” teli torokból a parlamentben. Modern életünk rendkívül költséges egy egészsereg közbeékelődő, közvetítő személy miatt; egy antik városban, és ennek nyomán egyes spanyolországi és itáliai városokban is, az emberek maguk léptek föl, és semmit sem adtak azefféle modern képviselőknek,meg közvetítőknek – hacsak egy jókora rúgást nem!"

2012. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Akkor csak én keresek ilyen trágyául, hogy biológusi végzettséggel, 5 év roppant kemény tanulással is kezdőként alig kapok 108 nettót? Mindenkinek ezek szerint friss diplomásként saját cége van? Nettó 400 at kaszál? Mestere a szakmájának? Elkeseredtem.
2012. márc. 6. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!