Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg 400 ezret keres egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 400 ezret keres egy diplomás lány, egy takarító meg 80-at, akkor ezért nem jönnek össze egy takarító fiúval a lányok?

Figyelt kérdés

Ezt írták nekem ma:


Egy takarító sosem fog olyan jól keresni. Ez tény. Ne haragudj, én sem jönnék össze vele. Egy diplomásnak van előrelépési lehetősége, egy takarítónak hova? És azért az is elég ciki lenne, ha a nő keresne diplomával 400 ezret, a férfi meg 80at... azért érzed a különbséget! Nekem is fontos olyan szinten az anyagi oldal, hogy ne nyomorogjak, a férfi igenis keressen többet a nőnél, valamint fontos, hogy műveltségben és intelligenciában minimum ugyanazt a színvonalat hozza. Evvel az erővel minden cével is összejöhetnénk, valami alapján szelektálni kell.

Bocsánat, ez a véleményem.

24/N


2012. márc. 6. 13:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?:)))
2012. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%
én csak diplomással lánnyal jönnék össze, mert értelmiségi családból meg minden... de ennek a kérdésnek mi értelme volt azon felül, hogy meghallgathattuk a véleményedet?
2012. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Persze egy vonalat megkell huzni h mi alà nem .
2012. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésnek szokás szerint nem sok értelme van, de hát nincs mit tenni, ilyenek ezek az értelmiségi lányok :D


De.Aki diplomához meg pénzhez feltételeket köt az kb maga is egy csóró, tehát valószínűleg nem tehetséges semmmiben. Ez a nekem értelmiségi társ kell, meg egy hatalmas bullshit. Van akinek van diplomája, van akinek nincs. A diplomák 90 %-a könnyen teljesíthető ha kicsit tanul az ember, van pár tényleg kemény diploma, ahol (ez szokatlan sok ember számára) gondolkodni is kell! Nem vicc. Bár ez leginkább kimerül az it területen. A többi kb kalap szar, az orvosi is nagyjából a segg nagyságának a függvénye. De ez jól is van így, csak arra bízzunk emberi életeket, akik a legkitartóbbak.


Az érdekelne hogy milyen legális munkával (húzzuk le szépen az erotikus munkákat is, illetve a berak apuci a menő cégébe opciót is) keres egy fiatal diplomás lány 400 ezret. Esetleg akkor ha tényleg vérprofi java/c++ etc programozó és bekerül egy jó helyre. 400 ezer amúgy már az erősen túlfizetett kategória hazákban. Havi 200ból is simán megél még az is, aki teljesen egyedül van egy háromszobás panelban. Ez van.

2012. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
12%

Látom mély benyomást tett rád az előbbi kommentem. Egyébként csak hozzávetőlegesen írtam, hogy azért van különbség. Írhattam volna 250 ezret is (mert annyit tuti megkeresnek, nővérem is keres ennyit), de itt most nem ez volt a lényeg, tudni kellene olvasni a sorok mögött. Sajnálom, ha te nem érzed a differenciát közöttük.

Akkor felhozom a saját példámat is: szerelemből házasodtam egy szakmunkás végzettségű emberrel. 2 év alatt tönkrement a házasságunk. Alapvető problémák voltak vele, szüleim is felhívták rá a figyelmem, de hát a szerelem sötét verem...

Aztán megfogadtam, hogy többet színvonalon alul nem jövök össze senkivel. A mostani párom teljesen más. Nem diplomás, de értelmes, telefonokkal foglalkozik és nem is keres rosszul. Rá simán merném bízni a jövőmet, mert elég ambiciózus és van is hova feljebb lépnie. Most azon vagyok, hogy ebben segítségére legyek, mert én olyat tudok neki tanítani amit ő nem tud és fordítva is. De egy takarítóval hova fejlődjek tovább? Na mindegy, nem akarok vitát nyitni, remélem egyesek értették mire szeretnék kilyukadni.

2012. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%
Ritkán jönnek össze azok, akiknek ennyire eltérő hátterük van. Ezt el kell fogadnod. Megjegyzem nem minden csaj diplomás, és jellemzően nem keresnek 400 ezret, esetleg csak bruttóban. Nettóban elég ritka (természetesen előfordul). Szerintem lehetsz boldog nem diplomás csajjal is.
2012. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hová fejlődjél? sehová. Maradj pénzleső. Az gondolom eszedbe se jut hogy egy takarító is lehet más még az életében. Majd ha kinyitod kicsit a szemed és nem csak addig jutsz el hogy kinek milyen diplomája van, meg milyen ügyesen seftel, akkor talán látni is fogsz valamit.
2012. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

Nemcsak a takarítók keresnek 80ezret és nemcsak a diplomások keresnek 400ezret. Nővérem fodrász simán megkeresett 350ezret (saját boltja van), míg az egyik barátom szoc.munkás diplomás és 80at keres. Hát ennyi és még rengeteg ilyen példát tudnék mondani.

Az a fontos, hogy a szakmájában jó legyen, nem az hogy van-e diplomája vagy nincs.

Én nőként úgy választottam, hogy a férfinek (férjemnek) legyen félretett pénze, jól fizető állása, hogyha szülök neki el tudjon tartani. De nem kértem a diplomáját :)

De hát mindenkinek más a véleménye :)

2012. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Jesszusom, itt csak haszonleső p!csák vannak? Mit számít a pénz, ha a pasi egy jóképű, helyes, és nagyon is jól kijöttök egymással? Egy kapcsolatban az a fontos, hogy közösek legyenek a céljaitok, és jól kitudjatok jönni, jól érezzétek magatokat!

Aki meg azt írta, hogy színvonalon alul nem jönne össze senkivel, annak azt üzenem, hogy te vagy a színvonal alja! Ennyi tahót, Istenem! 24/N

2012. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

13:31:


Akkor áruld már el nekem, hogy egy takarítóval milyen közös dolgaitok lehetnek? Persze elképzelem, hogy majd Kant transzcendentális idealizmusáról fogtok majd reggelig vitákat folytatni... Szerintem ez nonszensz...

És miért is lennék pénzleső ha ugyanazt én is leteszem az asztalra? Akkor engedtessék már meg, hogy elvárásaim is legyenek! De mint mondtam, párom sem diplomás..

2012. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!