Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg, hogy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy csak én küzdök ilyen problémával, vagy tényleg ilyen a világ?

Figyelt kérdés
22 évesen (fiú), egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan lányt aki nem a trendi 21 század megszállottja, biztos bennem van a hiba, de nem vagyok az a „hétvégén elmegyek benyomok és szép az élet, carpe diem” típus, és nem fog meg csupán a külsőség, persze nem elhanyagolható az sem. Mondjátok meg, mit lehet tenni ilyen esetben? , az igaz, hogy személyiségemből fakadóan gátlásos vagyok viszonylag és nem szeretek a társaság középpontja lenni, emelett nem küzdök semmien külső v. testi devianciával, ez már ekkora hátrányt jelent ma? Jobb lenne megjátszanom magamat és igazi partyarcnak lenni?
2009. jún. 6. 13:23
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Pest megyei vagyok, de messze nem pesti, úgyhogy jó távol vagyunk egymástól, ... de hidd el, kedves kérdező, sokkal több normális lány van, mint gondolnád, csak éppen ők legalább annyira visszahúzódok, mint a normális fiúk, így ez a két kategória nehezen talál egymásra. Lányként tudom, milyenek a lányok, és némelyikük tényleg borzasztó, de ők sincsenek többen, mint a normálisak, legfeljebb nagyobb a szájuk, mindenhol uralni akarják a terepet és ezért tűnik úgy, hogy milliónyi rohangál belőlük a világban. :)

Egyébként egy jó tipp, amit már többen mondtak nekem: minél több emberrel beszélgess, és ne úgy tekints a szimpatikus lányokra, mint lehetséges partnerjelöltekre, hanem mint egy emberre a több százból, akivel jól lehet beszélgetni. Ha nem gondolsz arra, hogy ti egy pár lehetnétek, könnyebben tudod önmagadat adni és a lány sem érzi úgy, hogy kapaszkodsz belé.

Lényeg, hogy teremets minél több alkalmat az ismerkedésre, és válogatás nélkül ismerkedj mindenkivel!

Sok sikert kívánok a továbbiakban (mindkettőtöknek)!

2009. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!