Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg, hogy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy csak én küzdök ilyen problémával, vagy tényleg ilyen a világ?

Figyelt kérdés
23 évesen (fiú), egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan lányt aki nem a trendi 21 század megszállottja, biztos bennem van a hiba, de nem vagyok az a „hétvégén elmegyek benyomok és szép az élet, carpe diem” típus, és nem fog meg csupán a külsőség, persze nem elhanyagolható az sem. Mondjátok meg, mit lehet tenni ilyen esetben? , az igaz, hogy személyiségemből fakadóan gátlásos vagyok viszonylag és nem szeretek a társaság középpontja lenni, emelett nem küzdök semmien külső v. testi devianciával, ez már ekkora hátrányt jelent ma? Jobb lenne megjátszanom magamat és igazi partyarcnak lenni?
2010. febr. 9. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
nem vagy egyedül minden férfinak az az ideállja az anö amelyik nem cigizik nem dohányzik stb... de kevés ien van a lanyok azt hiszik hogyha ribanckodnak a discoban es lefekszenek füvbel fával az tetszik nekünk azt ajanlom amig nem talalod meg az ideállt addig hasznald ki a kis k*vakat xD én 17 vok de megtalaltam az igazit :D vannak mgien lányok nyugi
2010. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mind lány ilyen! Én például nem cigizek, és néha eljárok bulizni, de nem vagyok partyarc, és a középpontban sem szoktam lenni. :) Higyjétek el van sok olyan lány, aki nem ribanckodik, csak meg kell találni! :D
2010. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szórakozni kell. Ha meg sose mozdulsz ki otthonról, akkor biztos nem fogsz megismerni senkit.
2010. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg pont hogy nem kéne kihasználni az ilyen kis riba*ncokat, hanem le kéne sz*arni őket, hogy észrevegyék, hogy senkit nem érdekelnek és akkor talán majd észbe kapnak és több normális lány lenne. Mert ők is kihasználják ezt, hogy sok fiú odavan értük, és még direkt adják is a fiúk alá a lovat. Pl. elég megnézni, hogy közösségi oldalakon milyen sok lány rak fel magáról meztelenkedős képet, és ez pont miattatok van fiúk, mert írkáltok a képeik alá, hogy hú de jól nézel ki, meg de megb**nálak meg hasonlók és nekik ez jó, hogy áradoztok róluk. Ha nem írnátok semmit vagy negatív kritikát írnátok, akkor nem lenne ennyire sok ilyen hülye csaj. Szóval nagyrészt ti is tehettek róla, hogy a lányok így elk**rvultak. Nektek kéne változtatni a hozzáállásotokon és akkor talán több normális lány lenne, aki nem úgy viselkedik, mint egy kis ri*banc.

20/L

2010. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen a mai világban nehéz normális csajt találni. Ma már ez az elfogadott sajnos, hogy hétvégén seggrészegre isszák magukat. Oké én is járok buliba és fogyasztok alkoholt, de sohasem annyit, hogy szét hányjam a környezetemet. Hiába a normális szórakozás ma már nem menő, csak a káros stb-stb. De mondom én sem vagyok az az otthon ülő jó gyerek, eljárok szórakozni, de ez már túlzás amiket mér 14-15 évesen is művelnek.

17/F

2010. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
indig add magadat! sose más arcát vedd fel. hosszútávon nem nyújt sohasem jót, és időnként falakba ütközhetsz, például amikor kiderül hogy kivagy valójában, és milyen a stilusod. Hidd el ez nagyobb fejbeverés. Jobb ha nem esel fejre. Ha őszinte vagy az a legjobb. Mástól is ezt várd, fix hogy 3 milliárd nőből akad egykét darab aki ugyanezeket a követelményeket venné igénybe mint te! fel a Fejjel! --Chocky--
2010. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hol kerested? Discoban,kocsmában? Valószínüleg máshol kellene.Sport pályán,könyvtárban,suliban,neten stb.Következő lépésként menj oda egy olyan lányhoz,akinek a külsejétől nem esel hanyatt,de mondjuk szimpatikus,azt is mondhatnám átlagos,normális külsővel,kellemes mosollyal stb.Próbálkozz vele és haladj lassan.Sok beszélgetés,klasszikus értelemben udvarlás nem elkapkodva a csókot és a szexet. Hidd el léteznek olyan lányok,akiket keresel,csak eddig nem jól és nem jó helyen kerested.Ne a menő csajoktól várd,hogy majd meglesz a lelkitársad.Ha eddig így csináltad valószínüleg hiba van a módszeredben,próbáld másképp.
2010. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak nagyon igaza van!

Egyébként ki szoktam mozdulni épp arra alapozom elfásult meglátásomat.

2010. febr. 9. 22:32
 9/14 A kérdező kommentje:
ill. 22:28-asnak
2010. febr. 9. 22:33
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

teljesen egyet kell ertenem a kerdes irojaval. mindig elmegyek partyzni, valami csajjal osszeismerkedek. elkezdunk beszelgetni....kesz vege. mar honapok ota csak olyan csajokat fogok ki akik nemhogy muveletlenek, raadasul bunkok, flegmak, egy par mondatot nem lehet veluk beszelni, hanem egyiknek sincs onallo velemenye semmmirol. de azert el van szallva magatol, hogy o mennyire jol nez ki...

egyebkent 21/F

2010. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!