Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg, hogy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy csak én küzdök ilyen problémával, vagy tényleg ilyen a világ?

Figyelt kérdés
23 évesen (fiú), egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan lányt aki nem a trendi 21 század megszállottja, biztos bennem van a hiba, de nem vagyok az a „hétvégén elmegyek benyomok és szép az élet, carpe diem” típus, és nem fog meg csupán a külsőség, persze nem elhanyagolható az sem. Mondjátok meg, mit lehet tenni ilyen esetben? , az igaz, hogy személyiségemből fakadóan gátlásos vagyok viszonylag és nem szeretek a társaság középpontja lenni, emelett nem küzdök semmien külső v. testi devianciával, ez már ekkora hátrányt jelent ma? Jobb lenne megjátszanom magamat és igazi partyarcnak lenni?
2010. febr. 9. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát bazze ti milyen szerencsétlenek vagytok.
2010. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

figyeljetek láma,idióta hülyegyerekek.nekem 15 évesen leesett már,h a discospicák milyenek,és nem sírok miattuk.discoba inni menj,vagy narkozni.ha nő kell akkor huzzál vmi egyetem mellé,vagy akárhova.sőt az utcán is sok értelmes nőt látok.akinek ennyi nincs az agyában azt nem tudom sajnálni.

23/ff

2010. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsit helyesbítsünk: Manapság igazán nehéz tényleg normális csajt találni, aki jól is néz ki!
2010. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönjük "láma, idióta, hülyegyerek"...
2010. febr. 10. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!