Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg, hogy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy csak én küzdök ilyen problémával, vagy tényleg ilyen a világ?

Figyelt kérdés
22 évesen (fiú), egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan lányt aki nem a trendi 21 század megszállottja, biztos bennem van a hiba, de nem vagyok az a „hétvégén elmegyek benyomok és szép az élet, carpe diem” típus, és nem fog meg csupán a külsőség, persze nem elhanyagolható az sem. Mondjátok meg, mit lehet tenni ilyen esetben? , az igaz, hogy személyiségemből fakadóan gátlásos vagyok viszonylag és nem szeretek a társaság középpontja lenni, emelett nem küzdök semmien külső v. testi devianciával, ez már ekkora hátrányt jelent ma? Jobb lenne megjátszanom magamat és igazi partyarcnak lenni?
2009. jún. 6. 13:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

ezek az igazi partiarcok, is csak megjátsszák magukat, azért mert így eladhatóak a csajoknál. az ilyen "trendi, bulizós" csajok sem természetesen viselkednek, ők meg így adják el magukat a fentebb említett "partiarcoknak".

vicces nem, senki(nagyon kevesen mernek) nem mer természetesen viselkedni, mert mindenki megjátssza magát.

érdekes kérdés. viselkedj úgy amilyen te vagy, és meg fog találni az a lány, aki olyan, mint te, és a lelked másik fele.

:)

2009. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem függ össze... én sem vagyok partyarc.. sőt, sosem voltam a társaság vezető egyénisége... mégis egy csomó barátnőm volt.. nemtudom mit értesz pontosan az alatt hogy gátlásos vagy, de ha azt jelenti, hogy nemnagyon tudsz odamenni a lányhoz, aki mondjuk teccik, akkor lehet hogy ez baj.. de ezt még kifejthetnéd.
2009. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
23%
carpe diem? nálad van a baj cimbora.
2009. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak ha így haladok akkor kb 50 évesen jön el az idő :( az életem fiatal korát meg leélem emocionális és érzelmi sivárságban.
2009. jún. 6. 13:33
 5/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem jársz el bulizni oké. De eljársz valahová? Mert ha csak otthon ülsz és sírsz, hogy veled miért nem akar megismerkedni senki, akkor nem is fog változni a dolog.
2009. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
és mi a baj nálam "cimbora" ? arra adj választ
2009. jún. 6. 13:34
 7/41 A kérdező kommentje:
Eljárok, focizni, moziba, meg könyvtár és egyetem körül is sok emberrel lehet találkozni
2009. jún. 6. 13:35
 8/41 anonim ***** válasza:
28%
Csak annyi, barát, hogy ilyen szöveggel ne is várd hogy tetsz vkinek.
2009. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

hát szerintem ne buliban próbálj meg ismerkedni...

második

2009. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Mért nem elég trendi a szövegem?:)
2009. jún. 6. 13:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!