Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg, hogy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy csak én küzdök ilyen problémával, vagy tényleg ilyen a világ?

Figyelt kérdés
22 évesen (fiú), egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan lányt aki nem a trendi 21 század megszállottja, biztos bennem van a hiba, de nem vagyok az a „hétvégén elmegyek benyomok és szép az élet, carpe diem” típus, és nem fog meg csupán a külsőség, persze nem elhanyagolható az sem. Mondjátok meg, mit lehet tenni ilyen esetben? , az igaz, hogy személyiségemből fakadóan gátlásos vagyok viszonylag és nem szeretek a társaság középpontja lenni, emelett nem küzdök semmien külső v. testi devianciával, ez már ekkora hátrányt jelent ma? Jobb lenne megjátszanom magamat és igazi partyarcnak lenni?
2009. jún. 6. 13:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút ilyen problémával küzdöttem, épp a te korodban (ami azért nem volt oly rég), és nálam furamód az oldotta meg a helyzetet, hogy elegem lett az egész csajozós stresszből, és pár hónapra kiiktattam az egészet, hogy csak magammal, belső fejlődésemmel foglalkozzak. És amint át sikerült kapcsolni 'barátnőt-nem-kereső' üzemmódba, szinte azonnal jött is életem első nagy szerelme, akivel 3 évig voltunk együtt kisebb megszakításokkal, egész mostanáig. (:/ ) Vagyis szerintem nagyon fontos a lazaság, hogy ne keress görcsösen nőt! Ezáltal természetesebb leszel, és ösztönösen is jobban vonzod őket. Ne feledd, ők is emberek, ha valaki nem természetesen viselkedik, görcsös, hiába van aranyból a lelke, nem jutnak el odáig, hogy ezt értékelni tudják.
2009. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár ez nem társkereső, de ha szeretnél találni egy hozzádillő lányt, szerintem jó ötlet lenne, ha írnál magadról egy-két dolgot (van-e vmilyen hobbid, merrefelé laksz, stb.), és arról is, hogy milyen lányt keresel. Talán vki írna neked, aki meg épp egy olyan fiút keres, mint amilyen Te is vagy!

... Nem feltétlenül én írnék:D, de még az sem kizárt...:), ugyanis én is hasonló problémával küzdök, mint te. Nem találok "normális" fiút - de még "nem normálisat" sem, mert ez utóbbiaknak én túl zárkózott vagyok, a rendesebbekre pedig "lecsapnak" az élelmesebb lányok. Most lettem 23 éves, és a barátaim egy része nem érti, miért nincs senkim. Olyan "barátom" is van (ő sajnos nem igazi barát, mert csak kritizálni tud), aki tartós párkapcsolatban él már évek óta, és azt mondja, ha a helyemben lenne, találna magának vkit.

... Szerintem meg ez a legnehezebb: megtalálni azt a vkit, aki mellett nem érezzük úgy, hogy börtönben vagyunk, és más valaki talán jobb lenne, mint ő - jobb híján viszont vele maradok.

Ha vigasztal ez, én majdnem biztos vagyok abban, hogy a legtöbben komoly kompromisszut kötnek a párkapcsolatukban, és részben (vagy akár teljesen) feladják önmagukat. Erre én soha nem lennék képes, akkor már jobb egyedül lenni, mint megalkudni, és olyasvalaki mellett élni, aki "nem engedi" (még ha nem is tudatosan), hogy önmagunk legyünk.

Akárhogy, egyszer te is találsz majd egy hozzád illő lányt, és hidd el, jobban fogsz járni, mint azok, akiknek már egy tucatnyi volt, de az Igazit nem találták meg, és 20 éves korukra kiégtek.

És egy tanács (bár ez épp az én számból furcsán hangzik tapasztalatok híján): NE keresd azt a vkit, csak add mindig önmagad, és légy tudatában annak, hogy értékes ember vagy! A kínálkozó lehetőségeket pedig ne szalaszd el... :)

2009. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
54%

Nahát, veled is szívesen elbeszélgetnék, kedves előttem hozzászóló.:)


Az előtted hozzászóló voltam, ha gondolod írj nekem.:)

2009. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Kedves kettővel előttem szóló, szívesen váltanék pár szót veled privátban, ha gondolod írj rám, mert én nem tudok.
2009. jún. 11. 14:20
 35/41 anonim ***** válasza:

Kedves 22:47-es, te túl ijesztő vagy a 3 éves kapcsolatoddal! :D Fényévekre attól a világtól, amiben én élek... ( :/ )

Kedves Kérdező! Merrefelé laksz és kit keresel? :)

Újra elolvastam a kérdésedet, és elgondolkoztatott a "21. századi" kifejezés. Talán jobb lenne, ha itt írnád meg, pontosan milyen lány is az, akit te szeretnél - egyrészről többen olvasná(n)k, másrészről megspórolnánk jó néhány felesleges (e-mail)kört és udvariaskodást, ha mégsem hasonlít a felfogásunk.

Rólam kb. annyit, hogy nem hiszek a "kivonulásban", biztosan van vmilyen mélyebb oka annak, hogy éppen most, ebbe a furcsa korba születtünk, amikor mindent a pénz ural és a külsőségek olyan hatalmas szereppel bírnak, mint még soha. De a saját érdekünk miatt nem feltétlenül jó, ha ennek a kornak csak a negatív oldalát látjuk. Valamilyen mértékben "idomulni" kell (persze csak addig, míg nem érezzük az idomulást színjátszásnak) és felismerni a szépségeit. Például azt, hogy ebben az anyagias világban milyen sok lehetőség adódik a lelki fejlődésre.

Más: semmiképpen se játszd meg magad (ne légy partyarc), úgysem lennél hiteles! A legjobb, ha önmagadat adod, mert az mindig tiszteletet érdemel, ha vki vállalja önmagát olyannak, amilyen.

2009. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Mi ijesztő van a 3 éves kapcsolatomban?:O Enyhe önbizalomhiányt szimatolok odaát!
2009. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A szimatod nem csal... ;)
2009. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyan lányt, akivel az időjáráson és a plázában kapható dolgok árán kívül el lehet beszélgetni mélyebb dolgokról, ez nem feltételezi azt, hogy olyan, mint aki egy múzeumból szökött meg, és csak apokaliptikus vagy világmegváltó dolgok képezhetnek beszédtémát. Olyat aki mellett büszkén kiállnék bármilyen helyzetben és tudom, hogy ő is ezt tenné, olyat aki képes önmagát adni mások előtt is nem egy maszkot hordani akár egész életén keresztül, kizárólag azért, hogy megfeleljen a „többség” elvárásának.

Egyébként Csongrád megyei vagyok.

2009. jún. 13. 10:29
 39/41 anonim ***** válasza:
Azért egy levélhez nem kell sok önbizalom.:) De ahogy gondolod (amúgy pesti vagyok, ha vidéki vagy, akkor végülis eleve felejtős, de ha nem, akkor ejnyemárno!:))
2009. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Na meg még hasonlítunk is, mindketten 89%-ban adunk jó választ.:D
2009. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!