Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg, hogy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy csak én küzdök ilyen problémával, vagy tényleg ilyen a világ?

Figyelt kérdés
22 évesen (fiú), egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan lányt aki nem a trendi 21 század megszállottja, biztos bennem van a hiba, de nem vagyok az a „hétvégén elmegyek benyomok és szép az élet, carpe diem” típus, és nem fog meg csupán a külsőség, persze nem elhanyagolható az sem. Mondjátok meg, mit lehet tenni ilyen esetben? , az igaz, hogy személyiségemből fakadóan gátlásos vagyok viszonylag és nem szeretek a társaság középpontja lenni, emelett nem küzdök semmien külső v. testi devianciával, ez már ekkora hátrányt jelent ma? Jobb lenne megjátszanom magamat és igazi partyarcnak lenni?
2009. jún. 6. 13:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg változtathatnál a hozzáállásodon. Ez a véleményed magadról?? Szép...így valóban nem lesz könnyű, max egy depis csajt fogsz találni, hogy együtt vághassátok fel az ereitek.
2009. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Mért ez kishitűnek tűnik? Mért állítsak többet magamról, mint ami a valóság?
2009. jún. 6. 13:42
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem így értem. Nem többet kell állítanod magadról. Nem többnek kell látszanod mások szemében.

Egyszerűen állj pozitívan a dolgokhoz. Eleinte nehéz, de meg lesz az eredménye.

2009. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell többet állítani, de érezheted JÓnak magad, és akkor sokkal pozitívabb képet tudsz magadról adni... ez fontos (önbizalom)
2009. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáltasd magad, a lányok(főleg a normálisok) nem hullanak az öledbe. Oda kell menni hozzájuk, ismerkedni kell velük, de nem diszkóban persze, oda csak ku..rvák járnak(tisztelet a kivételnek). Vetkőzd le a gátlásaidat, mert egy lány sem fog érdekesnek találni.
2009. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tegyük hozzá, hogy a partyzás sem az ördögtől való. Én is írhattam volna ezeket a sorokat, de... Félévente beiktatok legalább egy hepajt, ahol szétcsapom az agyam. Azt meg kell tapasztalni.:D Mondjuk tény, hogy komoly kapcsolatra nem ilyen helyen fogsz szert tenni. Járj nyitott szemmel, ennyi, előadáson, utcán, könyvtárban is meg lehet látni egy-két cuncust, akin látod is hogy nyitott. Főleg egyetemen. Én spec csúnya vagyok mégis hetente legalább kétszer van hogy egy-két csaj úgy néz rám hogy mondom beszarok. Csak észre kell venni. Hajrá
2009. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
78%
Öregem már az előbb írtam egy regényt erre nem küldte el. Na. Szóval a patyzás azért nem az ördögtől való. Hasonló ha nem ugyanabban a cipőben játok mint te, mégis legalább fél évente egyszer azért beiktatok egy hepajt amikor szétcsapom az agyam. Egyrészt mert hozzátartozik az egyetemista életérzéshez manapság, másrészt mert töröl mindent, és pont az ilyen problémákról tudsz megfeledkezni még ha csak pár órára is. Ettől még nem leszel partyarc. Egyébként meg csak nyitott szemmel kell járni. Főleg az egyetem környékén, könyvtárban, előadásokon. Ha Szegedre jársz tudod miről beszélek, minden fél percben olyan nők jönnek szembe... És én spec csúnya vagyok, mégis hetente sőt naponta van hogy egy-két csaj úgy néz rám hogy mondom betojok. Hajrá
2009. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
76%
Bocs kétszer ment el. De legalább nyomatékosítottam.:D
2009. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hasonló stílusú lány vagyok, annyi különbséggel, hogy engem a mostani menő pasik utálnak. Miért? Mert én megmondom amit gondolok, őszinte vagyok, és utálom a rózsaszín pólójú senkiket. Én sem tartom magam szépnek, sem pedig bulizósnak. Nem iszom, nem cigizem, nem pasizom, nem vagyok plázap*csa. Ez a mai világban elég gáz. Ez nem nyerő a mai pasiknál. Mégis, sikerült pár fiút kifognom, akik értékelnek. Nem mint barátnő, mint barát. Sokkal jobban szeretem a fiú barátokat, mint a lányokat. Ők őszinték, és nem nyafognak. Látod? Én sem vagyok a kifejezett trendi cica, mégis találtam magamnak párt, pedig nem kerestem. Ő talált meg, méghozzá a suliban.

A párom sem az a fajta, aki bulizik, ő még annyi alkoholt sem iszik, mint én. Ő kis mértékben kocka. Többet ül gép előtt, mint kocsmában, amit én becsülök, de mégis velem tölti a legtöbb idejét.

Szerintem ne aggódj, menj oda azokhoz a lányokhoz, akiket normálisnak tartasz, beszélgess velük, csak lazán, de normálisan. És meglátod, egyszer pont azzal elegyedsz beszélgetésbe, akire vártál.

20/L

2009. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tulnyomó többsége hasznos és építő jellegű volt.
2009. jún. 6. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!