Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú testi problémával. Randi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú testi problémával. Randi? :O lehetetlen.

Figyelt kérdés

Sziasztok.. nemrég interneten megismekedtem egy lánnyal nagyon kedves.. minden oké kicsit messze lakik de nem számít.. msnen nagyon elvagyunk.. smsezgetünk telefonon is.. nagyon szeretem és ő is,legalábbis állítja :)

nos hát a testi probléma a fülem.. nem is olyan nagy de jobban inkább elálló.. már nagyon rossz.. annyira visszahúzódó lettem..megse mernék szólítani egy lányt sehol.. akiről előbb beszéltünk nos hát az 1 olyasmi képet látott rólam amin oldalra vagyok fordulva és nem nagyon látszik hogy van ilyen testi problémám.. félek hogyha küldök neki 1 olyan képet ahol igen.. akkor teljesen kiábrándul belőlem esetleg....

nem tudom mit tegyek..kilátástalan..

válaszokat köszönöm. Sziasztok


2010. okt. 12. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ha azt állítja h szeret akk nyilván nem ha meg igen akk nem szeretett és megúsztál 1 ribit :P küldj neki 1 képet amin látszik v mégjobb menj oda :P
2010. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Moszuke ***** válasza:
mutasd azt a képet amit neki is küldtél. megmondjuk hogy látszik-e a füled vagy sem. mert az árnyékokról és egyebekről látszik az..
2010. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
hiányzik a fél füled vagy mi?
2010. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"nem is olyan nagy de jobban inkább elálló"

Olvass már...

2010. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
XD hiányzik.. nem hanem ilyen féloldalasam vagyok a képen..
2010. okt. 12. 16:23
 6/26 A kérdező kommentje:
*féloldalasan.
2010. okt. 12. 16:23
 7/26 Moszuke ***** válasza:
fotó!
2010. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
testi probléma: három karod, tizenhat ujj, két fej, hat láb, negyvennyolc fog, esetleg hiányzik valamid stb. Az elállófül nem testi probléma, rengeteg embernek van, és vannak csajok, akiknek kifejezetten tetszik. Emiatt ne hidd, hogy bárki kiábrándul belőled. Ha mégis, örülj neki, mert úgyis ott hagyott volna később. Amúgy meg szerintem hagyd, hogy a csaj döntsön :) majd ő eldönti, hogy neki tetszik. Ha ezren írják itt, hogy neki nem tetszik, és annak a lánynak pont te tetszel? Ne mással foglalkozz, hanem csak vele. majd ő eldönti, hogy akar-e veled valamit, vagy nem. dobj be egy kis önbizalmat :) A bunkó parasztság milliárdszor nagyobb gond, mint egy elálló fül. Ilyen vagy, kész, szeresd magad így, vagy ha zavar, dobj be valami jó humort a dologra. de nem hinném, hogyha msn-en meg telefonon tetszettél a csajnak, egy elálló fül rendkívüli tényező volna.
2010. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
értem.. köszi a választ beszéltünk igen telefonon is msnen is jól elvoltunk több órákat beszélgettünk.. csak félek hogy ez már élőbe nem menne.. önbizalom nincs..nemtudom.. főleg majd így elsőre.. megse merek szólalni..:)
2010. okt. 12. 16:32
 10/26 A kérdező kommentje:
csak hát ugye ő elég jól is néz ki.. már így is bepróbálkoztak nála.. és miért pont engem választana..? messze is vagyok tőle..
2010. okt. 12. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!