Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 nap, vége, aztán még megkéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 nap, vége, aztán még megkéri. Lehetetlen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt (1 hónapja) , még aznap összejöttünk.

Aztán rá egy napra már szakított is velem ,hogy legyünk inkább barátok. Eltelt 3 hét, és találkozni akart velem, csak kettesben. Előtte levő nap beszéltünk msnen , küldtem neki egy smárolós smile-t (véletlenül! :D ) - erre visszaírta hogy : - Hmm , holnap csinálhatod! :):p...!


Találkoztunk másnap , 7 órán keresztül beszélgettünk, és semmi nem volt ,egy smár se ,meg semmi,csak dumáltunk... !

Nem értem igazából, most játszik velem?? Egyértelműen nem mondja ki az érzéseit.


Még aznap este mikor találkoztunk ,beszéltünk msn-en , csak a kedves testvérem beírt neki olyanokat mikor elmentem 2 percre ,hogy : Szertetlek <3 stb....-.-""...!!


És visszaírta: dikk szeretsz???:SS

Én erre:- Miért szeretnéd?

Ő:- lehet : $


Kérdésem!:D


Mi az isten van most??? Ő barátként akar engem? Vagy mi van ?? És miért akart volna velem találkozni ?? ..xD


16F 17L


2011. aug. 12. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
infantilis kis sz4rosok vagytok még :) no comment :D
2011. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kisfiú vagy még... de elmondom neked... Azt akarja, hogy FÉRFI legyél, és KEZDEMÉNYEZZ...


szerintem...

2011. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak játszik de4 te is akkarod ha nem irtad vissza hogy a tesód irogatot hülyeségeket
2011. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mássz rá és kiderül mit akar...
2011. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy akarom a csajt!!
2011. aug. 12. 22:22
 6/9 A kérdező kommentje:
rámászok :"D
2011. aug. 12. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:

hát vagy egy begerjedt szuka,aki kicsit kóstolgat,de amúgy csak a szexre megy,mert azért elég pajzán dolgokat írt neked,meg mi az h "Dikk"? nem vmi szexis egy lány szájából.

szval ez volt a pozitív alternatíva.

a negatív,h csak egy jó időtöltés vagy neki,mivel ha akarna vmivel is többet,mint szivatni téged,nem várt vna 3hetet,h újra lásson.

2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19/L voltam. úgy hogy szexre jó lesz,amúgy meg te tudod,milyen személyiségű,de szerintem nem egy értékes darab,így elmondásod alapján,szval nagyon ne szeress bele.
2011. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
játszani akar.. dugd meg
2011. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!