Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú testi problémával. Randi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú testi problémával. Randi? :O lehetetlen.

Figyelt kérdés

Sziasztok.. nemrég interneten megismekedtem egy lánnyal nagyon kedves.. minden oké kicsit messze lakik de nem számít.. msnen nagyon elvagyunk.. smsezgetünk telefonon is.. nagyon szeretem és ő is,legalábbis állítja :)

nos hát a testi probléma a fülem.. nem is olyan nagy de jobban inkább elálló.. már nagyon rossz.. annyira visszahúzódó lettem..megse mernék szólítani egy lányt sehol.. akiről előbb beszéltünk nos hát az 1 olyasmi képet látott rólam amin oldalra vagyok fordulva és nem nagyon látszik hogy van ilyen testi problémám.. félek hogyha küldök neki 1 olyan képet ahol igen.. akkor teljesen kiábrándul belőlem esetleg....

nem tudom mit tegyek..kilátástalan..

válaszokat köszönöm. Sziasztok


2010. okt. 12. 16:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azt nem hallottad még,hogy nem csak a külső számít?Mert ha már elvaygtok és sokat beszélgettek a lelked is ismeri és nem biztos,hogy az számít majd neki,hogy eláll a füled:)Nekem pl gerincferdülésem van(púpos vagyok),eláll a fülem kicsit,hullámos a fogsorom,ésszerintem elég nagy az orrom a barátom mégis gyönyörűnek talál és nem s érti én miért emelem ki ezeket a hibákat amikor ő rámnéz 1 csillogó szmű lányt lát és nem 1csúnya lányt:)
2010. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Azért msn-ezés meg sms-ezés után azt mondani, hogy szeret... Hát az vicc. Ne onnan töltsd fel az önbizalmadat. Körülbelül annyira lehet mély az ő "szeretete", hogy az első pillanatban, amint meglátna, otthagyna. Ezt jól látod.

Egyébként meg nem lehet olyan nagy a probléma, nézd meg a "Túl jó nő a csajom" c. filmet.

2010. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
figyu menj el vele randizni és ha emiatt nem szeret akkor jobb is ha szakítotok, hisz akkor semmi értelme az egésznek, amúgy én pl szeretem a fura fülűeket abszolút nem taszít inkább az a fontos hogy mi van kiírva az arcodra:P mert arról nagyon sok mindent le lehet olvasni
2010. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Vegyél fel sapkát!
2010. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
aha.. értem hát de nem 1-2 hét volt az az msnezgetés.. hanem már vagy 3 hónap..
2010. okt. 12. 18:07
 16/26 A kérdező kommentje:
sapka mögé se bújhatok... hülye ötlet :)
2010. okt. 12. 18:08
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kuldened kene magadrol egy realis fotot.Ugy meg idoben lemondhatja a randit, es nem lenne full eges, mikor talalkoztok:-)))

Amugy viccen kivul, nem hiszem, hogy ez zavarna, ha amugy bejossz neki.Nem olyan veszes ez a ful-dolog.

2010. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

hát jó.. majd szerintem akkor küldök neki 1 olyan képet.. hát nem tudom majd mit fog szólni hozzá :/

jobb előbb megtudni mint később mert én úgy biztos nem fogok vele jót beszélgetni hogy közbe engem ez fullra zavar..

2010. okt. 12. 18:14
 19/26 anonim ***** válasza:
Na pont errol van szo.Ha elkuldod a kepet, es utana taliztok, sokkal nyugodtabb leszel, mert nem azon fog jarni az eszed, hogy eppen mit gondol a fuleidrol.
2010. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

hát jó majd igyekszem.. csinálok 1 olyan képet..

szerintem ha elsőnek élőben talizunk.. biztos nem lett volna semmmi.. így meg talán.. hogy elsőnek nem a külsőt ismerte meg

csak sajnos olyan önbizalom hiányom van hogy..

2010. okt. 12. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!