Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg, hogy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy csak én küzdök ilyen problémával, vagy tényleg ilyen a világ?

Figyelt kérdés
22 évesen (fiú), egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan lányt aki nem a trendi 21 század megszállottja, biztos bennem van a hiba, de nem vagyok az a „hétvégén elmegyek benyomok és szép az élet, carpe diem” típus, és nem fog meg csupán a külsőség, persze nem elhanyagolható az sem. Mondjátok meg, mit lehet tenni ilyen esetben? , az igaz, hogy személyiségemből fakadóan gátlásos vagyok viszonylag és nem szeretek a társaság középpontja lenni, emelett nem küzdök semmien külső v. testi devianciával, ez már ekkora hátrányt jelent ma? Jobb lenne megjátszanom magamat és igazi partyarcnak lenni?
2009. jún. 6. 13:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
És megfogadod őket? ;)
2009. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen olyan problémákra hívtátok fel a figyelmet, amelyekkel körülbelül tisztában voltam, de jó volt ezek tudatosítására, és úgy látom muszály lesz változtatnom sok mindenen, csakhát ez a legnehezebb, de próbát kell tenni rá.
2009. jún. 6. 15:36
 23/41 anonim ***** válasza:
77%

Alkalmazkodni kell a világhoz. Lehet, hogy neked nem tetszik az az életforma, de a fiatalok 80%-ának igen.

Ha nem tizen-huszonévesen éled ki magad, akkor mikor?

Tényleg, valaki már írta is, hogy ha nem jársz sehová, akkor hogy ismernél meg lányokkal? De ha elmész, és majd előadod valakinek, hogy mekkora nagy prosti, hogy bulizni jár, akkor attól se várd, hogy jófejnek lásson. Ha nem szeretsz bulizni, akkor ne egy bulizós lányt akarj magadnak. Keress valami hozzád hasonló nyomi csajszit aztán nézzétek együtt, hogy megy el mellettetek az élet....

Azok, akiket te tartasz elmebetegnek, mert nem ülnek egész nap a sötét szobájukban kuksolva, na azok meg téged tartanak furcsának.

2009. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
54%
* ismerkednél meg
2009. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező, szép meg szofisztikált a szókincsed, csak két dolog böki a szemem:


"emocionális és érzelmi sivárság" emocionális=érzelmi a másik pedig muszáj, nem pedig muszály.


Akkor most jön a tanácsom: Járj el otthonról, és egy korodbeli lány társaságában ne használj ennyi idegen szót, mert ettől nem intelligensebbnek fogsz látszódni, csupán magadat nevetteted ki. Legyél természetes, menj aerobikozni, konditerembe, vagy akár a buszon, utcán is tudsz csajozni, vagy bármely kulturáltabb rendezvényen.

2009. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
54%
Barátom ez nem attól függ, hogy partyarc vagy. Kíváncsi lennék oda szoktál-e menni alkalmas helyeken, idegen lányokhoz, ismerkedés céljából?
2009. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy nem vagy "partyarc" igazából, nem egy disco a legjobb hely az ismerkedésre, ahol mindenki részegen tántorog...

Bár ezt a lehetőséget is kipróbálhatnád, mert vannak jobb helyek, ahol sok jófej egyetemista van. Például nekem több értelmes, csinos, egyetemista barátnőm van, aki szívesen venné egy kedves fiú közeledését egy buliban, aki nem csak egy estére gondolja és elsőre pl. csak a számát kéri el, meg az este csak beszélgetnek...

Én is így ismerkedtem meg a barátommal (kb. másfél havonta van időm bulizni, de akkor és ott egymásra találtunk és mi pl. utána 3 hétig csak MSN-eztünk meg sétáltunk és utána csattant el az első csók <3...)


De persze ehhez is kell az önbizalom, ha nem hiszel magadban nem mész semmire és sajnos a külső is számít (divatos ruhák, karban tartott test stb..) senki nem áll szóba elhanyagolt fiúval...


Vagy esetleg próbáld meg megkérni v.mi haverod, hogy mutasson be lányoknak, szervezzen közös programot, csak nem legyen nagyon átlátszó, Te pedig ne tűnj kétségbeesettnek!


Minden esetre ne feledd, hogy bulikba is ki lehet fogni, csinos, kulturált lányokat csak Te is legyél igényes és kulturált!

És ne a cicababákra hajts, hanem szerényebb, visszafogottabb (nem azt jelenti csúnyább) lányokra!


19/L

2009. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a az építő jellegű kritikát, viszont az hogy ki milyen választékosan beszél, illetve ír, had legyen a saját döntése. Az emoci sokkal inkább az érzelmek megnyilvánulását, testet öltését jelenti, mint egyszerűen csak az érzelmet, de köszönöm a szemantikai okítást, "hasznos volt"
2009. jún. 6. 21:01
 29/41 A kérdező kommentje:
Egyébként hétköznapi beszélgetéskor nem szoktam olyan szókincset használni, hogy bármivel is intelligensebbnek tűnjek, mivel nem is vélom erre bármiféle jelzést adni.
2009. jún. 6. 21:10
 30/41 anonim ***** válasza:
54%
Az emocionális, és az érzelmi, az egy és ugyanaz nincs szó semmiféle megtestesülésről, nyugodtan fellapozhatsz akárhány kislexikont. Viszont akkor nem értem, hogy miért akarsz itt más lenni min a való életben? Kinek akarsz imponálni?
2009. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!