Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha idejében kiszállok ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemerey kérdése:

Ha idejében kiszállok ebből a "kapcsolatból", az nem fogja befolyásolni negatívan a jövőmet?

Figyelt kérdés

Erkölcs-csőszök okoskodása nem érdekel.

Konkrét válaszok érdekelnek pro-kontra.

Nős pasival kavartam 3 alkalommal.Kavarás alatt orális szexet értek, én elégítettem ki őt. Nem akarom,soha nem is akartam,hogy viszonozza. Szeretem csinálni, imádom a farkát és vonz az egész úgy egyben. Nem feküdtünk le (nem rajta múlt megjegyzem), mert ÚGY nem kívánom. Nehéz ezt megfogalmazni... 1 éve pihen a dolog részemről. Ami azért "részemről", mert ő havi egyszer próbálkozik folyamatosan.

Mehettem volna már náluk többször, de nemet mondtam.

Néha eszembe jut mennyire finom az íze, és milyen jó lenne, ha újra elmenne a számban..

Karácsony előtt felhívott egy újabb találkozási lehetőséggel.

"beszélgetnénk egy jót"

Tartom magam, leráztam.

Ez így mégis meddig mehet?

Milyen lehetséges variációk vannak végleg tudatosítani benne azt,hogy nem, többet nem.

Bizonyára bizonytalan a hangom amikor mindig kamuzok, hogy miért nem érek rá, stb..


2012. jan. 3. 17:24
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
50-es: tudomásul vettem a leírtakat, tartani fogom magam az eddigiekhez,ha 1 évet kibírtam, többet is ki fogok. Csak elmúlik egyszer :)
2012. jan. 3. 20:52
 52/60 anonim ***** válasza:
Ej, ha elfogadható az arcberendezésed te egész jó nő lehetsz, a perverzséged leszámítva :D Nade én leveszem rólad a kezem mostmár, látom, hogy ha zacskót húznék a fejedre se értenél a szép szóból :D
2012. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

52-es arcnélküli harcoslovag

- leveheted, bár nem kell ficánkolni maradhat a póz, eddig sem éreztem magamon semmidet :I elég lagymatag lehetsz, azaz nem vagy különleges, csak úgy, mint a többség, amolyan tesze-tosza fajta férfi-faj. Ja és te is perverz vagy -elmélyülten kutakodsz >esetünkben enyém< mások degenerált szexuális szokásaiban- nem tudom tudja-e az asszony? :)

A virágnyelv nem erősségem. Képet akarsz, ami ha megfelel eltorzult ízlésednek, akkor utána még orális szexxel egybekötött cipőtisztítást, vagy mivan? :D

2012. jan. 3. 22:45
 54/60 anonim ***** válasza:
Nem is fogod magadon érezni semmimet, az megigérhetem! Ha neked normális a tesze-tosza, akkor érezd magad nyugodtan különlegesnek a perverziód miatt. Nem kutakodok elmélyülten, csak a te eseted felkeltette az érdeklődésemet, mert ez egy nemmindennapi kérdés amit feltettél! :D Nem kérek sem képet, sem cipőtisztítást! :D Pusztán segítő szándékből, és unaloműzésből írtam.
2012. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
Még mondja valaki, hogy a férfiak nem hisztisek
2012. jan. 4. 13:20
 56/60 anonim ***** válasza:
A férfiak nem hisztisek. Nem hisztiztem, csak közöltem a tényeket.
2012. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

Bal lábbal keltél fel?

Nem tudom mennyi idős vagy, de ideje lenne megtanulni megkülönbözteti az iróniát a halál komolyan gondolt tényektől.

2012. jan. 4. 14:38
 58/60 anonim ***** válasza:
Igen bal lábbal keltem, már egy ideje bal lábbal kelek. A huszas éveim végénél járok, és megtudom különböztetni a kettőt. Tegnap jó kedvem volt, de most nincs kedvem humorizálni. A véleményemet már elmondtam a kérdéseddel kapcsolatban. Az most is áll.
2012. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:

Ha áll az jó, örülj neki, majd 30 éve múlva már nem fog :)


Egyébként magánéleti jellegű problémád van? Már ha nem indiszkrét a kérdés.

2012. jan. 4. 19:24
 60/60 anonim ***** válasza:
Magénéleti jellegű igen. Ha nagyon kíváncsi vagy rá, hogy mi az írj privát üzeneted, és megírhatom.
2012. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!