Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha idejében kiszállok ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemerey kérdése:

Ha idejében kiszállok ebből a "kapcsolatból", az nem fogja befolyásolni negatívan a jövőmet?

Figyelt kérdés

Erkölcs-csőszök okoskodása nem érdekel.

Konkrét válaszok érdekelnek pro-kontra.

Nős pasival kavartam 3 alkalommal.Kavarás alatt orális szexet értek, én elégítettem ki őt. Nem akarom,soha nem is akartam,hogy viszonozza. Szeretem csinálni, imádom a farkát és vonz az egész úgy egyben. Nem feküdtünk le (nem rajta múlt megjegyzem), mert ÚGY nem kívánom. Nehéz ezt megfogalmazni... 1 éve pihen a dolog részemről. Ami azért "részemről", mert ő havi egyszer próbálkozik folyamatosan.

Mehettem volna már náluk többször, de nemet mondtam.

Néha eszembe jut mennyire finom az íze, és milyen jó lenne, ha újra elmenne a számban..

Karácsony előtt felhívott egy újabb találkozási lehetőséggel.

"beszélgetnénk egy jót"

Tartom magam, leráztam.

Ez így mégis meddig mehet?

Milyen lehetséges variációk vannak végleg tudatosítani benne azt,hogy nem, többet nem.

Bizonyára bizonytalan a hangom amikor mindig kamuzok, hogy miért nem érek rá, stb..


2012. jan. 3. 17:24
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

Lehet kinövöm majd eme perverziót :) Csak ne jöjjön a helyébe más..

Egyébként sosem tudtam megmaradni egy ember mellett.

Ahogy öregszem, egyre halványodik annak az esélye,hogy megváltozzak.

2012. jan. 3. 18:13
 22/60 anonim ***** válasza:

Minden pasi irigyelne egy ilyen nőt, én is.

De akkor se azt mond lányos zavarban, hogy valamiért nem érsz rá, hanem azt, hogy nem folytatod ezt a "kapcsolat"-ot.

2012. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Elveszítettem a fonalat, nem értem mit szeretnél. Valóban abbahagyni ezt a kapcsolatot vagy csak el akartad mesélni nekünk, hogy milyen jól szopsz?
2012. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

Az a baj a több alkalmas (érzelmeket mellőző, csupán testi vonzódáson alapuló)testi kapcsolatokkal, hogy egy idő után akarva akaratlanul kialakul egy kötelék. Nem mézesmázos érzelmekre kel gondolni, csak egy alap kötődésre, aminek a kiindulópontja annak a két embernek a titkos kis élete.

Senki nem akar érzelmeket belevinni egy olyan kapcsolatba, ahol a másik félnek párja van. Vagy neki.Is.

2012. jan. 3. 18:19
 25/60 A kérdező kommentje:

A szopás nem téma,a marketinget megoldom másképp.

Próbáltam volna valamiféle elrettentő példát kicsikarni belőletek, hátha gyökeres változás történik a hozzáállásomban.

2012. jan. 3. 18:21
 26/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában kiderülnek az ilyen dolgok.

A te viselkedésed pedig ritka. Ezt a dolgot a nők megteszik, élvezik, de szó sincs róla, hogy csak ennyit akarnának.

A probléma az, hogy önmagadat tetted a pasas jobb kezévé, neki nem kell tennie semmit, csak kigombolja a nadrágját, te meg rajta vagy. Az én férfi ismerőseim hülyére röhögik magukat az ilyen nőkön. Szóval a helyedben kétszer is meggondolnám, hogy egyáltalán létesítsek-e vele valamiféle kapcsolatot.

2012. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Figyi már! Ha jó anyagi helyzetben van a fickó (ahogy írtad fentebb), akár meg is élhetnél ebből. Úgyis drágul minden, válság van stb.
2012. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

Tudod te mit kellene tenned. Kiszállni ebből a kapcsolatból, találni egy férfit, akivel szeretkezhetsz, nem csak a szopás lesz a téma néla. És akkor talán meg is tudnál állapodni.

De ameddig nem teszel ezért, addig csak egy perverz szopósk*rva maradsz... Szerintem fel kellene keresned egy szakembert, mert látszólag agyilag rendben vagy, de mégis valahol hiba csúszott a gondolkodásodba :D

2012. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

Már hogy a tökbe lennék a jobb keze, mikor egy éve semmi nem történt? :D

Ha rajtam múlt volna már leszáradt volna neki azóta..

A rajtam röhögésről pedig annyit,hogy mindketten diszkrétek vagyunk. Ha nem így lenne, már messze elkerülnénk egymást. Sose mondtam el a barátnőmnek, és szerintem ő sem osztotta meg senkivel ezeket a dolgokat.

Nem minden férfi egy kaptafa..

Ha meghallottam volna, hogy kidumált, régen nem beszélnék vele. Fel sem hívna ha megtette volna :)

2012. jan. 3. 18:49
 30/60 A kérdező kommentje:

"8:40"-es:


Igazad van, lehet teljes új alapokra kellene helyezni a témát. Persze ha belegondolok, havi egy alkalomtól felkopna az állam :)

2012. jan. 3. 18:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!