Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha idejében kiszállok ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemerey kérdése:

Ha idejében kiszállok ebből a "kapcsolatból", az nem fogja befolyásolni negatívan a jövőmet?

Figyelt kérdés

Erkölcs-csőszök okoskodása nem érdekel.

Konkrét válaszok érdekelnek pro-kontra.

Nős pasival kavartam 3 alkalommal.Kavarás alatt orális szexet értek, én elégítettem ki őt. Nem akarom,soha nem is akartam,hogy viszonozza. Szeretem csinálni, imádom a farkát és vonz az egész úgy egyben. Nem feküdtünk le (nem rajta múlt megjegyzem), mert ÚGY nem kívánom. Nehéz ezt megfogalmazni... 1 éve pihen a dolog részemről. Ami azért "részemről", mert ő havi egyszer próbálkozik folyamatosan.

Mehettem volna már náluk többször, de nemet mondtam.

Néha eszembe jut mennyire finom az íze, és milyen jó lenne, ha újra elmenne a számban..

Karácsony előtt felhívott egy újabb találkozási lehetőséggel.

"beszélgetnénk egy jót"

Tartom magam, leráztam.

Ez így mégis meddig mehet?

Milyen lehetséges variációk vannak végleg tudatosítani benne azt,hogy nem, többet nem.

Bizonyára bizonytalan a hangom amikor mindig kamuzok, hogy miért nem érek rá, stb..


2012. jan. 3. 17:24
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Fel kell vennem, mert munkakapcsolatban is vagyunk.Nem hagyományos munkakapcsolat, hanem tartozunk valahová mindketten, ami összeköt bennünket.

Volt amikor sms-eztünk. Csak elég lusta vagyok írni. Ő is :)

Szóval nem csak azt akarhatja. Persze azt szokta, de megvan rá az esély,hogy mégsem talán.

A remény hal meg utoljára :D

2012. jan. 3. 17:51
 12/60 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam egy szóval is,hogy nincs párom?
2012. jan. 3. 17:51
 13/60 anonim ***** válasza:
Azt egy szóval nem mondtam, hogy nektek más nem okozhat kielégülést. Én nem bírnám ki, hogy csak kinyalok egy nőt, oszt jónapot! :D
2012. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Az asszony soha nem hagyja el őt, hiszen neki köszönheti a jólétet.

Kizárt.

2012. jan. 3. 17:52
 15/60 A kérdező kommentje:

Nem bírná ki a féloldalas orális kényeztetést, ezt jó..

Látod, ezért nem hagytam nyelvvel magamban turkálni, mert ha elkezdi, onnan nincs megállás. Vagy csak verekedés árán.

Kinek hiányzik ez?

2012. jan. 3. 17:54
 16/60 anonim ***** válasza:

Ha tényleg be akarod fejezni, azért az 1 év erre utal, akkor miért nem ezt mondod neki?

A "nem érek rá", épp olyan, mint a feleségtől a "fáj a fejem".

2012. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

Mindig reménykedem abban, hogy a pasik nem húgyagyúak..de az ellenkezője látszik bebizonyosodni.

Ötször mondasz nem-et, megkérdezi hatodjára is. Veled még nem történt ilyen?

2012. jan. 3. 17:59
 18/60 anonim ***** válasza:
Látod itt a baj, hogy neked nem hiányzik más, csak a farka a szádból :D Ez a nemnormális. És nem a féloldalas kényeztetésre gondoltam, hanem arra, hogyha már számba veszem a punciját, akkor az egyéb testrészeit is a számba akarom venni, és be is akarom tenni a farkam oda, ahol ki-be jár :D
2012. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Jó, lehet hogy némileg (nem nagyon, csak egy kicsit, egy nagyon kicsit)perverz vagyok.Akasszam fel magam?

Szerintem irigy vagy a képességeimre :D

2012. jan. 3. 18:02
 20/60 anonim ***** válasza:

Na jó helyesbítek: Nem vagy beteg, perverz vagy! Nem kell felakasztanod magad, azt se mondtam :D Irígy se vagyok.

A perverziód fogja negatívan befolyásolni a jövődet, nem a nős pasival való kavarás.

2012. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!