Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha idejében kiszállok ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemerey kérdése:

Ha idejében kiszállok ebből a "kapcsolatból", az nem fogja befolyásolni negatívan a jövőmet?

Figyelt kérdés

Erkölcs-csőszök okoskodása nem érdekel.

Konkrét válaszok érdekelnek pro-kontra.

Nős pasival kavartam 3 alkalommal.Kavarás alatt orális szexet értek, én elégítettem ki őt. Nem akarom,soha nem is akartam,hogy viszonozza. Szeretem csinálni, imádom a farkát és vonz az egész úgy egyben. Nem feküdtünk le (nem rajta múlt megjegyzem), mert ÚGY nem kívánom. Nehéz ezt megfogalmazni... 1 éve pihen a dolog részemről. Ami azért "részemről", mert ő havi egyszer próbálkozik folyamatosan.

Mehettem volna már náluk többször, de nemet mondtam.

Néha eszembe jut mennyire finom az íze, és milyen jó lenne, ha újra elmenne a számban..

Karácsony előtt felhívott egy újabb találkozási lehetőséggel.

"beszélgetnénk egy jót"

Tartom magam, leráztam.

Ez így mégis meddig mehet?

Milyen lehetséges variációk vannak végleg tudatosítani benne azt,hogy nem, többet nem.

Bizonyára bizonytalan a hangom amikor mindig kamuzok, hogy miért nem érek rá, stb..


2012. jan. 3. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%

1. Te beteg vagy!

2. Na ezek után senki ne merje azt mondani, hogy a csajok nem szeretik a f*szt! :D

2012. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
Ha ez egyszer kiderül már így-is úgy-is negatív befolyással lesz rád. Az alkalmak száma teljesen mind1 ilyen szempontból. De ez szerintem még nem nagy gáz, ha a "mai" lányokhoz viszonyítom a helyzeted. És ha ez kiderült neki nem lesz mind1 hogy hogyan meg hányszor csalta meg a feleségét. Ha egyszer megcsalja akár vannak olyan feleségek akik meg is bocsájtanak, akár még a 3 alkalmat is, de nem nagy időközökkel volt. De az hogy nyomul és egy év után újra megcsalja az már...Érted.!?!? Neked teljesen mind1 lesz az már. Téged aki ismer, elfogad és szeret az úgysem fog bántani. Aki meg nem az annál inkább.
2012. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod: "Bizonyára bizonytalan a hangom amikor mindig kamuzok, hogy miért nem érek rá, stb."

Valóban le akarod zárni ezt a kapcsolatot? Ha igen, valószínűleg az az egyetlen megoldás, ha határozott vagy, s nem beszélsz mellé.

Nem hinném, hogy ez a kapcsolat kihatással volna a jövődre. Ő sokkal többet veszítene, ha kiderülne.

2012. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

Már mitől lennék beteg? mert szoktam szexelni?

Ki mondta, hogy a csajok nem szeretnek a szerszámaitokkal játszani? Jó, nem mindenki oboaművész, de vannak egy páran akinek az a bibliájuk :)

2012. jan. 3. 17:39
 5/60 A kérdező kommentje:
Létezik olyan,hogy soha nem derül ki egy ilyesféle dolog?
2012. jan. 3. 17:40
 6/60 A kérdező kommentje:

A valóban le akarom zárni kommentre:

nem, mint írtam, szeretek vele játszani.

mármint azzal a bizonyos testrészével :)

2012. jan. 3. 17:41
 7/60 anonim ***** válasza:
Mert ez olyan, mintha én orális örömökben részesítenék egy férjes asszonyt, és mást nem is akérnék tőle :) El nem tudok képzelni ilyet, és nem azért, mert férjezett a nő :D
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Férfiak, ti miért tartjátok annyira nagy dolognak a hagyományos szexet? Úgy tesztek, mintha nekünk más nem okozhatna kielégülést,csak az, ha a farkatokat beteszitek oda, ahová a természet szerint "jár" :o ki-be jár hehe
2012. jan. 3. 17:46
 9/60 anonim ***** válasza:
Ez addig megy,amíg felveszed neki a kagylót ha telefonál.Gyakorlatilag.Elméletileg pedig addig,amíg nem találsz magadnak valakit.
2012. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

No de ha szeretnéd folytatni, akkor csak az a megoldás, hogy csináljátok ezt a kapcsolatot (így, ahogyan eddig is, s ha nem akarsz, nem mentek tovább), de ehhez nyilván ki kell iktatnod magadból a lelkiismeret-furdalást.

A fickónak biztos izgalmas ez a kapcsolat, ő nem fog kiszállni, pláne, ha kiderül, s az asszony elhagyja.

2012. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!