Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet befolyásolni az érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet befolyásolni az érzelmeinket?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés de volt már nálam olyan hogy majdnem beleszerettem valakibe de később rájöttem hogy helytelen lenne ezért sikeresen kivertem a fejemből. Utána meg fordítva, találkoztam egy nagyon szép lánnyal akinek bejöttem, tetszett de nem éreztem szerelmesnek magamat csak azután hogy bebeszéltem magamnak mennyire szeretem stb. Ez miért van?
2010. dec. 15. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet befolyásolni, de általában külső személyek:S
2010. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt inkább nem a z ezoteria témakőrbe az agykontrollhoz kéne irni?
2010. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oda kb évente ír egy ember
2010. dec. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!