Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha idejében kiszállok ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemerey kérdése:

Ha idejében kiszállok ebből a "kapcsolatból", az nem fogja befolyásolni negatívan a jövőmet?

Figyelt kérdés

Erkölcs-csőszök okoskodása nem érdekel.

Konkrét válaszok érdekelnek pro-kontra.

Nős pasival kavartam 3 alkalommal.Kavarás alatt orális szexet értek, én elégítettem ki őt. Nem akarom,soha nem is akartam,hogy viszonozza. Szeretem csinálni, imádom a farkát és vonz az egész úgy egyben. Nem feküdtünk le (nem rajta múlt megjegyzem), mert ÚGY nem kívánom. Nehéz ezt megfogalmazni... 1 éve pihen a dolog részemről. Ami azért "részemről", mert ő havi egyszer próbálkozik folyamatosan.

Mehettem volna már náluk többször, de nemet mondtam.

Néha eszembe jut mennyire finom az íze, és milyen jó lenne, ha újra elmenne a számban..

Karácsony előtt felhívott egy újabb találkozási lehetőséggel.

"beszélgetnénk egy jót"

Tartom magam, leráztam.

Ez így mégis meddig mehet?

Milyen lehetséges variációk vannak végleg tudatosítani benne azt,hogy nem, többet nem.

Bizonyára bizonytalan a hangom amikor mindig kamuzok, hogy miért nem érek rá, stb..


2012. jan. 3. 17:24
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

Rettentő naiv vagy :):)

A jobb kezét pedig úgy értettem, hogy annak a dolgát végezted el. Hogy a fenébe ne keresne? Ilyet minden férfi elfogadna.

Azt viszont elhiheted nekem, hogy egy szemernyi tisztelet sincs benne feléd.

2012. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:

szakember párkapcsolat térdvédő agytúrkász

jegyzetelek :)

2012. jan. 3. 18:52
 33/60 anonim ***** válasza:
Vagy térdvédő helyett térdelhetsz a cipőjére is, ha otthon felejtenéd :D
2012. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

Amíg gyerekes vagyok, nagy trauma nem érhet, hiszen nem felnőttként csapódnak le bennem a történések :)


Nem fordítja el a fejét, ha találkozunk, emberi módon tudunk kommunikálni (elvonatkoztatva a történt dologtól), felköszönt név-és születésnapomon, tanácsot kér a vállalkozásával kapcsolatos ügyekben, pályázattal kapcsolatos információkat tárgyalunk meg, mi kell még?


Jó, tárgyi jellegű ajándékot még nem adott,dehát sóher :D

2012. jan. 3. 18:56
 35/60 anonim ***** válasza:
És ne feledd: lehet, hogy már terhes vagy. :D
2012. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Miközben dolgozol rajta, gondolj a feleségére.
2012. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

A cipőre térdelést egyben össze is köthetném a kifényesítéssel :)

jelige:komplett karbantartást vállalok.

csúszka ide-oda,a cipő ragyog 5 perc után mint salamon töke. mindenki jól jár, nekem megvan az aerobic-adag, ellenálló lesz a térdem öregségemre,mérsékelt izomfejlődés is tapasztalható lesz,neki meg lesubickolom a port a lábbelijéről.

Hogy ez eddig miért nem jutott eszebe :OO

2012. jan. 3. 18:59
 38/60 A kérdező kommentje:
Persze terhes. A lenyelt sperma elhal lefelé út közben :D
2012. jan. 3. 19:00
 39/60 A kérdező kommentje:
Ismerem a feleségét. Semmilyen reakciót nem vált ki belőlem ha látom. Gondolni nem fogok rá, mert minek? Ott van jó helyen,ahol van és kész.
2012. jan. 3. 19:02
 40/60 anonim ***** válasza:
Mindent megbeszéltünk. Sok boldogságot! :)
2012. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!