Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kell még várnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell még várnom, hogy jöjjön valaki?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen fiú a közelemben aki tetszene, vagy ha mégis, akkor barátnője van. Mindenkinek van körülöttem valakije, nekem meg már mindegy lenne, csak egy kicsit legyen normális, hogy jól érezzem magam vele, és ha nem akar tőlem semmit, csak dgjon meg és hagyjon ott, de még ilyen sincs. Mit csináljak?


23/l


23/L


2011. okt. 18. 23:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján először , nekem az jött le, hogy egy normális lány aki barátot keres , de annyira el van már keseredve , hogy még az is elég lenne ha csak szexkapcsolata lenne. A válaszaidból meg egy teljesen más ember köszönt vissza mint ahogy írták is , hogy érezni rajtad a felsőbb rendűséget egyfajta lenézést mások iránt. Ott meg már végleg elvágtad magad ,hogy az itteni ismerkedést egy sötét Wc-ben való ismerkedéshez hasonlítottad. Lehet itt találnád meg a párod, de még egy esélyt se vagy hajlandó adni az itteni férfiaknak.

Elárulom neked , hogy én itt ismerkedtem meg most egy lánnyal akinek a személyisége nagyon magával ragadott, és már az első találkozásunkat szervezzük.

2011. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Jó, lehet, hogy túlléptem egy határt,

de tényleg ezt gondolom az itteni ismerkedésről

2011. okt. 19. 12:17
 43/43 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjátok már békén a kérdezőt! Világosan megmondta, hogy nem akar itt ismerkedni. Tudom nehéz ezt feldolgozni, de ez van. Egyébként azzal egyetértek, hogy soha nem lehet tudni, hol talál rá a szerelem az emberre.

De azt továbbra is fenntartom, hogyha olyan jó csaj lennél külsőleg és belsőleg egyaránt..., akkor nem lennél egyedül és nem írtad volna ki ezt a kérdést:)


"nekem meg már mindegy lenne, csak egy kicsit legyen normális, hogy jól érezzem magam vele, és ha nem akar tőlem semmit, csak dgjon meg és hagyjon ott, "

Ezeket meg főleg nem írtad volna ki:D:)

22F

2011. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!