Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kell még várnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell még várnom, hogy jöjjön valaki?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen fiú a közelemben aki tetszene, vagy ha mégis, akkor barátnője van. Mindenkinek van körülöttem valakije, nekem meg már mindegy lenne, csak egy kicsit legyen normális, hogy jól érezzem magam vele, és ha nem akar tőlem semmit, csak dgjon meg és hagyjon ott, de még ilyen sincs. Mit csináljak?


23/l


23/L


2011. okt. 18. 23:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Afganisztánban az ilyen nőknek levágnák a kezét és zsákba dobnák. ( csak megjegyeztem :)
2011. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Hm, én férfiként úgy kezdtem mindig a kapcsolatokba, hogy ez egy kedves lány, nézzük meg milyen kettesben, hogy érzem magam vele, és persze igyekeztem minél többet adni magamból, és jólesett, ha értékeli. A másik út szerintem nem jó, ha azt nézzük, hogy mit kaphatunk a másiktól, ilyen meg ilyen elvárások. A nők is lelépnek, ha kapásból azt veszik észre, hogy a férfiak várnak tőlük valamit, mert jár nekik.
2011. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
milyen nőknek?
2011. okt. 18. 23:17
 14/43 A kérdező kommentje:
én nem beszéltem elvárásokról
2011. okt. 18. 23:18
 15/43 anonim ***** válasza:
"kicsit nagyok az igényeim, de nem tudom lentebb adni, "
2011. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
egy fiú van most, akinek tetszenék, helyes is, de két értelmes mondatot nem bír kinyögni, meg nem vonz, nem tudom ezek nagy elvárások-e
2011. okt. 18. 23:20
 17/43 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit az a lány jut rólad eszembe, aki egy társkeresőn írt nekem. Nem volt csúnya lány, sőt, mondhatni csinos, de szimplán nem az esetem, nem volt vonzó.


Én annyit írtam neki vissza, hogy ilyen külsővel bármikor fogsz magadnak pasit, de nem engem. Erre: "jó, akkor legyünk barátok legalább". Írtam, hogy "nem hiszek a férfi-nő barátságban", erre nekem ugrott, hogy mekkora szemét vagyok, legalább kihasználhattam volna. Így, szó szerint.


Azért egy nő ne adja már le ennyire, ez nagyon kiábrándító. Ráadásul meg is fogod szívni, mert olyasvalakivel is le fogsz állni, akivel tudod, hogy nem kéne.


26/F

2011. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
dehogy, ezt nem mondtam
2011. okt. 18. 23:23
 19/43 anonim ***** válasza:

Hát ha helyes akkor hogy nem vonz? Az hogy tudjon beszélni azt még megértem. De van egy olyan érzésem hogy inkább külsőleg válogatsz, de bocs ha tévedek :)

Ha van kedved privátban beszélgethetnénk :)

2011. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Ez nem elvárás, ez alapszint: legyen számodra vonzó, és tudj vele beszélgetni. Ha csak ennyi.

Amúgy szerintem fontos, hogy értékesnek tartsd magad, és szeressed magad, mert ha nincs így akkor mindig a másiktól várod, hogy bebizonyítsa, hogy szerethető vagy... Ha nem bizonyítja eléggé, elbizonytalanodsz...

Tehát szeresd magad, és tudd, hogy ajándék lehetsz valakinek!

2011. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!