Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kell még várnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell még várnom, hogy jöjjön valaki?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen fiú a közelemben aki tetszene, vagy ha mégis, akkor barátnője van. Mindenkinek van körülöttem valakije, nekem meg már mindegy lenne, csak egy kicsit legyen normális, hogy jól érezzem magam vele, és ha nem akar tőlem semmit, csak dgjon meg és hagyjon ott, de még ilyen sincs. Mit csináljak?


23/l


23/L


2011. okt. 18. 23:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire nem tetszik egy szabad jelölt akkor megkérdezném mi nem tetszett bennük?

Amúgy ezek nem nagy elvek, kitartást, én is hasonló cipőben járok, de remélem egyszer megtalálom én is azt akivel jól érzem magam :) ÉS remélem te is

21/f

2011. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
tedd fel magad rosszlanyok.hu-ra.
2011. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Talán a várakozás helyett esélyt kellene adni arra, hogy jöhessen az a valaki... Ha nincs a közeledben olyan, aki tetszene stb., akkor ezzel kell kezdeni valamit. Pl. új hobbi - új emberek. És akkor már van is közös érdeklődés, ami jó kiindulópont. Ha nagyon direkt tanácsot akarnék adni: kezdj el túrázni, sok magányos pasi van ott!!! :)
2011. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
vagy valaki aki legalább megpróbálja elhitetni, hogy tetszem neki
2011. okt. 18. 23:07
 5/43 anonim ***** válasza:
Miért? nehéz elhitetni hogy tetszel az embernek?
2011. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?? Melyik megye??
2011. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Volt már barátod? Szépnek tartod magad?
2011. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

nem nehéz, jól nézek ki,

kicsit nagyok az igényeim, de nem tudom lentebb adni, már kipróbáltam és szarabb volt, mint egyedül, ezért kell egy csomót várni, hogy ideálisak legyenek a csillagállások, ne fújjon a szél, jobbra görbüljön az egyik hajtincsem és akkor talán

2011. okt. 18. 23:12
 9/43 A kérdező kommentje:

hosszú kapcsolatom még nem volt,

egy féléves volt,

meg egy másik ami nem igazi kapcsolat volt, kb 1 évig

2011. okt. 18. 23:14
 10/43 anonim ***** válasza:
Leírnád mik ezek az elvárások? Külső Belső
2011. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!