Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne várnom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne várnom, vagy mit tegyek ezután?

Figyelt kérdés
16/F vagyok, van egy lány aki 17 éves, kb 2 hónapja kezdtük megismerni egymást, rá 1 hónappal, már kavartunk, mindenben ő kezdeményezett, (szex nem volt), de úgy, hogy kapcsolatban élt, ami 3 évig tartott, csak állítása szerint, már ellaposodott volt a kapcsolat, szinte már megszokásból voltak együtt.( mondta hogy már szeretné, ha nem lennének együtt, de tényleg megszokásból voltak együtt, és hogy szeretne velem elnni) Kavargattunk, de erre a hét elején, kiderült, meg tudta a barátja, hogy mi történik, szakítottak, most már pár napja, teljesen maga alatt van, rossz a kedve, időt kért tőlem, beszélünk, de semmi más, mondta nekem, hogy ez a 3 év úgy telt el, hogy nem szórakozhatott eleget, mint minden fiatal, most nem a minden hétvégén taj részegségre gondolt, és mondta, hogy egyedül szeretne lenni, persze nem örökre, most akkor én már el is vagyok felejtve? Érdemes lenne várnom? Míg átvészeli ezt az időszakot? vagy miután átvészeli, majd jön helyettem más valaki?Most úgygondolom, hagyom had rendezze el magában a dolgokat, utána ha ugyanúgy nem lesz köztünk semmi rákérdezek.
2011. jan. 29. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj, vagy ha vársz, akkor ne túl sokat, mert igazából csak "félretett", hogy ha nem lesz pasija, akkor jó vagy neki te is..
2011. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norb66 ***** válasza:
Még szép hogy várj! Most lépett ki egy 3 éves kapcsolatból, persze hogy maga alatt van. Várd meg még megnyugszik elfelejti a barátját és túlteszi magát rajta. Hagyj neki időt, aztán jöhet a móka :) Ne sürgesd, ne piszkáld, hagyd most egy kicsit, 1-2 hét múlva már sokkal jobb lesz. Türelem :)
2011. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írta, hogy tuti megutálom ,de most tényleg nem akar senkit(nem örökre). Jó megértem ha most kicsit egyedül akar lenni. Várok is rá mert szeretem, csak félek hogy jönne helyettem más. De várok rá feltétlen =)
2011. jan. 30. 20:04
 4/6 Norb66 ***** válasza:
Azért az olyan könnyen nem megy, ne fesd az ördögöt a falra, nem lesz más helyetted. :) Betenne ha majdnem egyszerre 3 pasival is kavarhatna. Csak nyugi :)
2011. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosíts neki időt. Mondjuk 2 hónapot, 1et, amennyire türelmes vagy, annyit. Ne túl sokat azért.


Ha letelik, és nem keres, akkor keress mást.

Ha nem vigyázol, könnyen a lábtörlője leszel.

Csak még valami. Nem hiszem, hogy tényleg szakítani akart a pasijával, akkor nem viselte volna meg ennyire. Te csak egy kis epizód vagy, egy mankó, akit ki fog használni, és ugyan úgy megcsal, mint az exét veled.


Persze ez csak az én véleményem.... Én egy percet sem várnék rá.


Ha kellesz neki, majd lépni fog. Ne játsszad a kiskutyát, aki csahol utána, mert elveszted.

23F

2011. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor várok rá, ha nem lesz semmi akkor hagyom, ha lesz akkor jó, de nem csinálok addig semmit.
2011. jan. 31. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!