Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes tovább várnom?

Érdemes tovább várnom?

Figyelt kérdés

3éve eldöntöttem kinek szeretném adni a szüzességem, de ő se vele se nélküle viszonyban volt egy másik lánnyal. Mostanra együtt vannak, minden szép és jó köztük. Én tudom,hogy senkit nem fogok úgy szeretni, mint Őt. Van értelme mégis várnom valakire, vagy odaadjam valakinek akinek csak szexre kellek?

Előre is köszönöm a válaszokat

17/L


2011. júl. 22. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rá ne várj, de azért ne feküdj le valakivel, hha neki nem, akkor mindegy kinek... Ha tovább tudsz lépni, mással is lehet jó párkapcsolatod, akivel majd le akarsz feküdni.
2011. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

jesszus te lány..

Még csak 17 vagy, előtted áll az egész élet. 17 évesen nem tudhatod, hogy kit hogyan fogsz szeretni az életedben. Az meg, hogy odaadod magad valakinek akit nem is szeretsz ribanckodás.

2011. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csajoknál ez egy meghatározó élmény.

Én várnék vele a helyedbe bár én csak egy fiú vagyok.:D

2011. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat.. azt hiszem megfogadom, és tényleg várok, hátha találok valakit akivel lehet egy normális kapcsolatom :) csak mostanában eléggé elbizonytalanodtam, mert elég sok fiút ráztam le, csakmert Rá vártam... :/ és úgy gondoltam külső szemlélők reálisabban látják... szóval köszönöm :)
2011. júl. 22. 00:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha vannak más érdeklődők, legyél nyitott, randizgass. Akkor hipphopp elfelejted. Egyszercsak rájössz, hogy másik fiú társaságában is tudsz felszabadult lenni és vidám. Akkor már minden rendben lesz :) Első voltam
2011. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pkdy válasza:
én el fogadom nyugodt szívvel :))))
2011. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb vagyok, sohasem volt kit elhajtanom (legalábbis olyat, aki kapcsolatot akart volna), de inkább szűzen halok meg, mint hogy kalandban veszítsem el.
2011. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
xDD:D
2011. júl. 22. 01:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Szép gondolat... :) lehet én is ezt követem inkább :)
2011. júl. 22. 01:22
 10/11 Pkdy válasza:
ne hogy szűzen halatok meg inkább szóljatok
2011. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!