Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ezt így tovább folyatani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt így tovább folyatani?

Figyelt kérdés
Van egy srác és szeretem szeretnék vele járni ,és ezt ő is tudja. Azt mondta h bejövök neki meg minden de nem járunk. Mondta h ha akar vmit majd szól, de addig csak haverok vagyunk. Ez annyiból fura kicsit mert olyanok vagyunk mint akik járnak mármint úgy értem igazából nem sétálunk kézen fogva meg nem csókolózunk de közel vagyunk egymáshoz.DE lehet sose jövünk össze ://
2011. szept. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs is köztetek semmi, akkor mit nem lehet tovább folytatni ?
2011. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt h már nemtom van-e egyáltalán értelme várni arra h megkérdezi. Hogy keressek-e mást??
2011. szept. 23. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

mi az hogy ha akar majd szol? ez ugy hangzik mintha szexhiánya lenne és majd leakaszt a szögről.... felejtsd el.

a szerelem nem müködik gombnyomásra. kétlem hogy késöbb belédszeretne....

2011. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja de ha jo barátok vagytok az maradhat nyilván de szerelmet ne várj töle.
2011. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 éves
2011. szept. 24. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele.
2011. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!