Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes tovább keresni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább keresni vagy álljak be én is a sorba?

Figyelt kérdés

16/f vagyok és a saját nemem érdekel, régóta próbálok magamnak egy párt keresni, de mindenki csak szexelni akar... találtam már normális srácot is, alakult is köztünk, de aztán azt mondta túl fiatal vagyok (ő 19)

érdemes lenne hogy tovább keressek rendes szerelem után vagy legyek olyan mint a többség aki csak egyéjszakásokat keres? nem akarok megsérteni másokat érzelmileg...

mit tegyek?


2011. jún. 23. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy neked jó lenne olyannak lenni...

Amúgy is még fiatal vagy, elég sok idöd van párt találni... Én is hasonló helyzetben vagyok, még sose volt kapcsolatom, de nem adom fel :)


leszbikus 17/L

2011. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miért kellene feladnod? 16éves vagy,még fiatal, amúgy meg lelkileg sem tenne jót,hogyha elkezdenéd kiélni magad.

és heteroknál sincs ez másképp,úgyhogy kitartás!

2011. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heteróként: Tényleg fiatal vagy még, hogy beletörődj a dologba, különben is a melegeknél is biztos van olyan aki kapcsoaltot keres nem pedig kalandot, lehet hogy eddig rossz helyen kerestél...
2011. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ennyi normális válasz érkezett, és eddig egy bunkó beszólás sem volt. (mind meg is kapta a zöld kezet)


Szerintem se állj be a sorba, főleg mivel nem is akarsz. légy törelmes, tarts ki!


Én 35 éves heteró férfi vagyok, és még én sem találtam meg az igazit, másra meg nem vágyok. :( De nem adom fel!

2011. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!