Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mire volt jó? érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire volt jó? érdemes még várnom rá ezek után?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem a barátomat, 4 hónapja "járunk". Nemrég kiment németországba 1 hónapra, hogy nyelvet tanuljon. Világosan megmondtam neki, hogy nem fogom megcsalni, amíg kinnt van, senkire rá se fogok nézni. Minden nap beszéltünk skypeon egy ideig, viszont egyre kevesebbet írta hogy hiányzom. végül már alig írt rám. Gyanús lett a viselkedése és felmentem facebookra, ott ki volt írva neki hogy kapcsolatban, párja XY 2 órája o.o (természetesen nem az én nevem volt ott.) azt hittem lefordulok a székről. összejött a volt barátnőjével, akivel egy városban lakik,(sajnos távkapcsolatban élünk 90 km) azt hittem ez valami vicc, megkérdeztem hogy ez mégis hogy a f--ba lehet? erre azt mondta, hogy mivel én mostanában sok szivet írtam ki msnre, ezért tuti megcsaltam. és azt hitte már leszarom őt. hozzátenném ez a hölgyike tette tönkre a barátomat, 4x csalta meg összesen 2 év alatt... a sziveket neki írtam ki ezt így közöltem vele. mikor megtudta beborult az agya és azt mondta ennél jobban el sem cseszhette volna a dolgokat. szerintem ez egy 17 éves fiútól minősíthetetlenül gyerekes viselkedés. Tudom, hogy bosszúbül jött vele, össze. 2 hete még azt mondta Vele jönne utoljára össze. -.- ti értitek? érdemes megvárnom amíg szakítanak?
2011. aug. 15. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen hülye palira nem várnék egy percet sem :D
2011. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se csinálj majmot magadból. Inkább keress egy olyan pasit magadnak, akinek kicsivel több józan esze van.


Pedro

2011. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobj egy-egy molotovot a házukra, aztán ne beszélj velük többet, minek várnál rá, ha mással jár, veled meg már állítólagosan szakított.
2011. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 évet vártam, mire szétmentek ezzel a plázacicával. Minden energiámat, időmet ebbe a kapcsolatba fecceltem. közben 100 pasi nyáladzott utánam, de nekem egy sem kellett, megérdemlem én ezt?:(
2011. aug. 15. 23:25
 5/5 anonim válasza:
Jobb lett volna ha előbb kérdez.. de mivel összejött ezzel a csajjal, biztos h beszéltek közbe..:/ sztem hagyd.:S Találsz jobbat..
2011. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!