Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még várnom rá?

Figyelt kérdés
Szakítottunk két és fél hete. Két hétnél felhívott részegen, hogy hiányzom neki, nagyon-nagyon, de még idő kell neki és ő 3 hetet adott meg magának. 2,5 évet voltunk együtt, elég hirtelen lett vége. Várjak rá még, adjam meg az időt még? Nagyon félek, szeretném, ha visszajönne.
2010. nov. 18. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
leírhattad volna a körülményeket, miért mentetek szét. Így mit mondjak(unk)? Igen? Nem? nem lehet így dönteni sem. Ha megcsalt, akkor ne várj rá, de ha nem írod le, hogy mi a szitu, hogy mondjak valamit is?
2010. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, igaz... csak kicsit kattogok már. szóval igazából ő úgy érezte, hogy már nem szeret. ezt így ki is mondta.. tudom, így ezt olvasva értelmetlen a kérdés, hiszen ő megmondta, de mégis, nem éreztem előre, nem éreztette velem. sokat hibáztunk, betelhetett a pohár, nagyon... szakítottunk, de úgy váltunk el, hogy ennek nem lehet ez a vége. ő 26 F, én 19L.
2010. nov. 18. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

első vok.

Ugyanezt 2éve eljátszotta velem a lány, de ott 1 hetet adott magának. Reménytelen. Ez parkolópálya dolog még roszabb, mert agyal a dolgokon, nincs veled stb. Ne akarj visszamenni hozzá. Más partner után nézz, lesz még jobb is.

Én egy életre megtanultam. Ami nem megy, azt kár erőltetni. Abból csak összeveszés lesz.(az is lett nálunk)

Sorry

2010. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát az én barátom barátnője mindig egy nyarat adott magának és sajnos vége is lett. Bár visszamentek egymáshoz de végül mégis szakítottak.Amúgy meg úgyis várni fogsz rá... de egyszer elfelejted hidd el. Tuti szar lesz de elfelejted meglásd... És szintén sorry
2010. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!